Hochgenuss Pločica s orašastim plodovima, Orašasti plodovi i morska sol (40 g)
Idealno za trenutke između obroka
€ 1,29
(€ 32,25 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visok udio vlakana
- prirodni izvor proteina
- ukusan međuobrok
Opis
Svi znaju taj osjećaj – dok ste na putu, odjednom vas svlada glad! Uz ove ukusne pločice od orašastih plodova brzo ćete pronaći rješenje. One oduševljavaju ne samo svojim hrskavo-orašastim okusom, već imaju i visok udio vlakana te predstavljaju prirodni izvor proteina.
| Br. proiz. | XPI-MM-115 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 2200266515906 |
| Br. proizvođača: | 115 |
| Marke: | Hochgenuss |
| Vrste proizvoda: | Pločica, Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Sirovine
28 % Kikiriki, Nektar od agave, 14 % Mandeln, 14 % lješnjaci, 12 % komadići indijskih oraščića, Riža sirup, Reisprotein, Quinoa gepufft, 0,5 % morska sol
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2366 / 565 kj / kcal |
| Masti | 36,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,6 g |
| Ugljikohidrati | 39,7 g |
| od toga Šećer | 23 g |
| | 17,3 g |
| Sol | 0,79 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | SCHOCK GMBH, Teinacher Strasse 36 , 71634, LUDWIGSBURG , Njemačka, www.organic-bio.com/de/firma/18065-SCHOCK-GMBH |
|---|