fembites femcaps® SKIN GLOW, 69 g (90 kaps.)
Kapsule s formulom kolagena
€ 46,99
(€ 681,01 / kg, uključ. 13% PDV
Značajke i prednosti
- bez umjetnih punila
- s vitaminom C i E
- s biotinom i cinkom
-
Bez glutena
Opis
femcaps® SKIN GLOW kapsule tvrtke fembites obogaćene su goveđim kolagenom te vas dodatno opskrbljuju vitaminom C, vitaminom E, cinkom i biotinom. Ove su kapsule, primjerice, idealne za uzimanje kod nečiste kože. Formulacija ne sadrži umjetna punila ni ostale aditive.
Preporuka za konzumaciju:
Uzimajte 3 kapsule 2x dnevno s dovoljno tekućine.
| Br. proiz. | XPI-MM-SQ01SGDOSE |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 kaps. |
| EAN: | 4262450961249 |
| Br. proizvođača: | SQ01SGDOSE |
| Marke: | fembites |
| Oblik prezentacije: | Kapsule |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Kolagen |
| Svojstva : | Bez sintetičkih dodataka, Bez dodatka šećera, Bez hormona |
| Za koga?: | Posebno za žene |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Koža, Stanice |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
hidrolizat kolagena (peptidi kolagena), Laktoferin (Mlijeko), vitamin E, vitamin C, cinkov citrat,
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1507 / 360 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 90 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (6 kapsule) |
|---|---|
| biotin | 50 µg |
| vitamin E | 15 mg |
| vitamin C | 40 mg |
| | 10 mg |
| Laktoferin | 200 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | fembites GmbH, Dieffenbachstraße 58, 10967 , Berlin, Njemačka, hello@fembites.com |
|---|