Seeberger Dimljeni bademi, prženi i slani, 150 g
Za aperitiv, na večeri društvenih igara ili u uredu
€ 6,19
(€ 41,27 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- fina aroma prženja
- slano, dimljeno, slatkasto
- vegansko i ukusno
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ovom je snacku doista teško reći ne! Iznimno veliki bademi sorte Carmel prže se u pećnici i oplemenjuju ukusnom morskom soli. Slana nota predstavlja savršenu dopunu blago slatkastom okusu badema, hrskava tekstura i nepogrešiva aroma prženja idealno zaokružuju iskustvo grickanja.
Bez obzira u uredu, navečer ispred televizora, na večeri društvenih igara ili uz aperitiv, dimljeni bademi tvrtke Seeberger bacaju čips i slično u sjenu!
| Br. proiz. | XPI-MM-0393901 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 4008258039007 |
| Br. proizvođača: | 0393901 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2675 / 639 kj / kcal |
| Masti | 55 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,3 g |
| Ugljikohidrati | 4,1 g |
| od toga Šećer | 4,1 g |
| | 27 g |
| Sol | 0,69 g |
Sirovine
bademi, suncokretovo ulje, Sol, ekstrakt kvasca, šećer, dim, aroma dima, aroma
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|