Seeberger Cijeli orasi Jumbo, 2,50 kg
Predivan prirodni snack
€ 34,99
(€ 14,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- lako za razbiti
- iz SAD-a i Čilea
- svježa kvaliteta
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Orasi nisu samo bogati omega-3 masnim kiselinama i dijetalnim vlaknima, već su i iznimno ukusni!
Ovi Jumbo orasi tvrtke Seeberger potječu iz SAD-a i Čilea, a zbog pomaknutih ciklusa uzgoja može se omogućiti dosljedno svježa kvaliteta tijekom cijele godine. Radujte se ukusnom užitku u grickanju!
| Br. proiz. | XPI-MM-0092609 |
|---|---|
| Sadržaj: | 2,50 kg |
| EAN: | 4008258009062 |
| Br. proizvođača: | 0092609 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3002 / 717 kj / kcal |
| Masti | 69 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 6,4 g |
| Ugljikohidrati | 6 g |
| od toga Šećer[1] | 2,6 g |
| | 16 g |
| Sol[2] | <0,01 g |
- enthält von Natur aus Zucker
- Enthält von Natur aus Salz
Sirovine
orasi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|