bioasia Bio Shirataki špageti od konjac brašna, 270 g
Za osviješteno uživanje
€ 2,79
(€ 10,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- nizak sadržaj kalorija
- bez masti i glutena
- bez šećera
-
Bez šećera -
Bez glutena
Opis
Bio Shirataki špageti marke bioasia sastoje se od organskog konjac brašna i oduševljavaju svojim niskim sadržajem kalorija od samo 10 kcal na 100 g!
Nisu samo bez masti, već također ne sadrže ni gluten ni šećer te se mogu upotrijebiti za mnoga ukusna jela! Bez obzira na to radi li se o azijskim loncima za juhu ili u kombinaciji s talijanskim pestom, ovi rezanci omogućuju niskokaloričan užitak!
| Br. proiz. | XPI-KK-16317 |
|---|---|
| Sadržaj: | 270 g |
| EAN: | 4316734163178 |
| Br. proizvođača: | 16317 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez šećera |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Tjestenina |
| Svojstva : | Bez šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati podalje od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
voda, 3 % konjac brašno[1], regulator kiselosti (limunska kiselina (E330))
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 42 / 10 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,8 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | <0,5 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|