bioasia Bio Shirataki riža od konjac brašna, 270 g
Osviješteno uživanje
€ 2,79
(€ 10,33 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- nizak sadržaj kalorija
- bez masti i glutena
- bez šećera
-
Bez šećera -
Bez glutena
Opis
Bio Shirataki riža marke bioasia sastoji se od organskog konjac brašna i oduševljava svojim niskim sadržajem kalorija od samo 10 kcal na 100 g!
Nije samo bez masti, već također ne sadrži ni gluten ni šećer te se može upotrijebiti za mnoga ukusna jela! Ne samo u azijskim jelima, ova riža omogućuje niskokaloričan užitak!
| Br. proiz. | XPI-KK-16316 |
|---|---|
| Sadržaj: | 270 g |
| EAN: | 4316734163161 |
| Br. proizvođača: | 16316 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez šećera |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati podalje od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
Wasser, 3 % konjac brašno[1], Säureregulator (limunska kiselina)
- Bio
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 42 / 10 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,8 g |
| od toga Šećer | <0,5 g |
| | <0,5 g |
| Sol | 0,05 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|