bioasia Bio Konbu, 25 g
Uronite u svijet aroma
€ 5,99
(€ 239,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za aromatiziranje i oplemenjivanje
- za juhe i bujone
- aromatična morska alga (kelp)
Prikladno uz to
Opis
Kod Bio Konbu alge marke bioasia radi se o morskoj algi koja Vaše okusne pupoljke šalje na nezaboravno putovanje!
Optimalno je prikladna za aromatiziranje juha, bujona i naljeva te jelima daje jedinstvenu dubinu i savršenu aromu! Osim toga, zvijezda je za Vaš domaći Dashi, dušu svake autentične japanske juhe.
A ono najbolje: Konbu potječe iz kontroliranog organskog uzgoja te se s najvećom pažnjom bere i obrađuje. Dajte povrtnim juhama, varivima ili čak krepkim naljevima posebnu notu, mogućnosti su beskrajne!
Priprema aromatičnih juha (bujona):
- Ostavite 1 g (oko 1 jušnu žlicu) Konbu alge da se kuha u 1 litri kipuće vode 5 minuta.
- Na kraju uklonite morsku algu.
Napomena:
Nije prikladno za izravnu konzumaciju.
| Br. proiz. | XPI-KK-8151 |
|---|---|
| Sadržaj: | 25 g |
| EAN: | 4316734081519 |
| Br. proizvođača: | 8151 |
| Marke: | bioasia |
| Vrste proizvoda: | Mikroalge |
| Ostale vitalne tvari: | Alge |
Sirovine
100 % zlatna alga kelp[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | 0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,02 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|