bioasia Bio dimljeni tofu, 200 g
Neusporediv okus
€ 5,29
(€ 26,45 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusna aroma dima
- svestrana primjena
- vegansko
-
Vegansko
Opis
Dimljeni Bio Tofu marke bioasia pravi je doživljaj okusa koji ne smijete propustiti! Nježan, kremasti tofu koji je dimljen na aromatičnom dimu hrastovog drva. Rezultat je tofu s jedinstvenom, dimljenom aromom koja Vašim jelima daje posebnu notu. Bilo da ga pržite, pečete na roštilju ili u njemu uživate jednostavno čistom – ovaj tofu pravi je svestrani talent u veganskoj kuhinji!
| Br. proiz. | XPI-KK-7950 |
|---|---|
| Sadržaj: | 200 g |
| EAN: | 4316734079509 |
| Br. proizvođača: | 7950 |
| Marke: | bioasia |
| Oblici prehrane: | Vegansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Tofu |
| Svojstva : | Vegansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na sobnoj temperaturi, čuvati na suhom, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Sirovine
Wasser, Soja - zrna[1], Sol, Säureregulator (Zitronensäure (E330)), dim hrastovog drveta
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 603 / 144 kj / kcal |
| Masti | 7,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,4 g |
| Ugljikohidrati | 1,5 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 17 g |
| Sol | 1,8 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Kreyenhop & Kluge GmbH & Co. KG, Industriestraße 40-42, 28876, Oyten, Njemačka, www.kreyenhop-kluge.com/de |
|---|