Seeberger Bademi, 500 g
Idealno za grickanje i obogaćivanje jela
€ 11,59
(€ 23,18 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- idealna osnova za napitke od badema
- bogato dijetalnim vlaknima
- predivno aromatično
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Prikladno uz to
Opis
Ovi ukusni bademi potječu iz Kalifornije i Australije, najvećih uzgojnih područja za ove ukusne orašaste plodove, koji su zapravo sjemenke. Blaga klima i mnogo sunca daju bademima njihov neusporediv okus!
Prirodni bademi tvrtke Seeberger ne sadrže dodani šećer ni sol te oduševljavaju svojim visokim udjelom bjelančevina i dijetalnih vlakana, a sadrže i vitamin E, vitamin B2 te dragocjene minerale i nezasićene masne kiseline - radujte se aromatičnom užitku u grickanju!
Savjet:
Ovi bademi izvanredno su prikladni i za proizvodnju napitaka od badema i tamnog maslaca od badema!
| Br. proiz. | XPI-MM-0653801 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 g |
| EAN: | 4008258065044 |
| Br. proizvođača: | 0653801 |
| Marke: | Seeberger |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2592 / 619 kj / kcal |
| Masti | 53 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 4,1 g |
| Ugljikohidrati | 5,7 g |
| od toga Šećer[1] | 3,4 g |
| | 24 g |
| Sol[2] | <0,01 g |
- prirodno sadrži šećer
- Prirodno sadrži sol
Sirovine
bademi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Seeberger GmbH, Hans-Lorenser-Straße 36, 89079, Ulm, Njemačka, shop@seeberger.de, www.seeberger.de |
|---|