Rapunzel Bio Bircher muesli, 750 g
Klasik za energetski doručak
€ 7,99
(€ 10,65 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s amarantom i burbon vanilijom
- veganski i hranjivi
- švicarski stil
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Komadići jabuke, zobene pahuljice i lješnjaci - Rapunzel slijedi tradicionalni recept švicarskog liječnika Maximiliana Birchera. Smjesa, obogaćena amarantom i bourbon vanilijom, jedna je od najboljih ideja za doručak za mnoge ljubitelje müslija! Definitivno hranjiv, veganski početak dana.
| Br. proiz. | XPI-BIOG-221832 |
|---|---|
| Sadržaj: | 750 g |
| EAN: | 4006040070757 |
| Br. proizvođača: | 221832 |
| Marke: | Rapunzel |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana, Žitarice i musli za doručak |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Može sadržavati tragove: | M - Senf |
Sirovine
59 % Zobeno brašno od cjelovitih žitarica[1], 18 % nauljene grožđice (sultanije)[1] (Grožđica sultana[1], suncokretovo ulje[1]), 6 % sušene marelice, sjeckane[1] (marelice[1], Rižino brašno[1]), 5 % prženo brašno amaranta[1], 4 % pucani amarant[1], 4 % sušena jabuka[1], 4 % Sjeckani lješnjaci[1], Bourbon vanilija[1]
- iz kontrolirane ekološke proizvodnje
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1696 / 405 kj / kcal |
| Masti | 7,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,1 g |
| Ugljikohidrati | 58,2 g |
| od toga Šećer | 18,4 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,3 g |
| | 10,7 g |
| Sol | 0,03 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | RAPUNZEL NATURKOST GmbH, Rapunzelstraße 1, 87764, Legau, Njemačka, www.rapunzel.de |
|---|