Proizvodi kategorije dijeta i fitnes s opcijom ABO pretplate

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Proizvodi kategorije dijeta i fitnes s mogućnošću pretplate: 1 - 30 od 309 proizvoda

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev glicinat), 180 kapsule

  • organski vezan magnezijev glicinat
  • preporuča se za osjetljive osobe
€ 70,19 € 77,99 (€ 324,95 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Cink 30

pure encapsulations Cink 30, 60 kapsule

  • 30 mg cinka po kapsuli
  • od cink pikolinata
  • potpuno biljno
€ 32,84 € 36,49 (€ 2.189,33 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZeinPharma Natural D-manoza u prahu

ZeinPharma Natural D-​manoza u prahu, 200 g

  • dobiveno iz brezove kore
  • potpuno biljno i prirodno
  • bez aditiva
€ 71,09 € 78,99 (€ 355,45 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations B-Complex Plus

pure encapsulations B-​Complex Plus, 60 Kapsule

  • sadrži aktivirani oblik vitamina B
  • jednostavno doziranje i unos
  • vegansko, bez glutena i laktoze
€ 41,39 € 45,99 (€ 827,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Synergy ProArgi 9+

Synergy ProArgi 9+, 30 Vrećice (295 g)

  • L-arginin i L-citrulin
  • s ukupno 6 vitamina
  • osvježavajući okus citrusa i bobičastog voća
€ 89,54 € 99,49 (€ 303,53 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Source of Life

NaturesPlus® Source of Life, 90 tab.

  • provjereni koncept vitalnih nutrijenata
  • s punovrijednim koncentratima
€ 48,59 € 53,99 (€ 237,02 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U.

pure encapsulations Vitamin D3 1000 I.U., 120 kapsule

  • s 25 mcg kolckalcifcrola po kapsuli
  • samo 1 kapsula svaka 2 dana
  • odlično za cijelu godinu
€ 38,69 € 42,99 (€ 1.758,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin C 400

pure encapsulations Vitamin C 400, 90 Kapsule

  • idealno za osjetljive osobe
  • neutralna pH-vrijednost
  • pruža dodatni kalcij, natrij kalij
€ 28,79 € 31,99 (€ 669,53 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light ENADA Coenzym1 - N.A.D.H 7,5 mg

Life Light ENADA Coenzym1 -​ N.A.D.H 7,5 mg, 80 tab.

  • veganska formula
  • obogaćena vitaminom B3
  • formula s enteričkim omotačem
€ 96,29 € 106,99 (€ 15.284,13 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Igennus VESIsorb Ubiquinol-QH

Igennus VESIsorb Ubiquinol-​QH, 30 Softgelovi

  • koenzim Q10
  • idealno za sve od 40+
  • bez umjetnih boja
€ 35,09 € 38,99 (€ 2.263,87 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Esencijalne aminokiseline

pure encapsulations Esencijalne aminokiseline, 180 Kapsule

  • savršeno za sportaše
  • kombinira 8 esencijalnih aminokiselina
  • bez umjetnih bojila
€ 75,59 € 83,99 (€ 463,74 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Ubiquinol-QH 100 mg

pure encapsulations Ubiquinol-​QH 100 mg, 60 kapsule

  • koenzim Q10 u aktiviranom obliku
  • dobiveno postupkom biofermentacije
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 107,09 € 118,99 (€ 1.727,26 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsule

  • s vitaminima i mineralima
  • hipoalergena formula
  • dnevna doza od 2 kapsule
€ 87,29 € 96,99 (€ 438,64 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Mistify

Synergy Mistify, 2 x 740 ml boca

  • bogati izvor dragocjenih antioksidansa
  • visoka razina ORAC-a
  • jedinstvena kombinacija nutrijenata
€ 90,99 € 121,98 (€ 62,32 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

Synergy Phytolife

Synergy Phytolife, 730 ml

  • tekući dodatak prehrani
  • s klorofilom, lucernom i ječmom
  • okus paprene metvice
€ 38,69 € 42,99 (€ 53,00 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-One Basic Care

pure encapsulations All-​in-​One Basic Care, 60 Kapsule

  • paktična kombinacija
  • vitamini, minerali i elementi u tragovima
  • bez soje, laktoze i glutena
€ 33,74 € 37,49 (€ 581,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin C 1000 puferirano

pure encapsulations Vitamin C 1000 puferirano, 250 Kapsule

  • za dnevni unos
  • idealno za osjetljive osobe
  • neutralna pH-vrijednost
€ 86,84 € 96,49 (€ 284,72 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazična mješavina minerala

Dr. Töth Bazična mješavina minerala, 500 g

  • s važnim mineralima
  • bez umjetnih okusa i konzervansa
  • dobrog okusa
€ 43,19 € 47,99 (€ 86,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat)

pure encapsulations Magnezij (magnezijev citrat), 180 Kapsule

  • veganske kapsule
  • bez sredstava za odvajanje
  • 150 mg magnezija po kapsuli
€ 58,04 € 64,49 (€ 296,12 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg

ZeinPharma Koenzim Q10 100 mg, 120 kapsule

  • 100% identično tjelesnom Q10
  • dobiveno na potpuno biljnoj bazi
  • prikladno od 50. godine
€ 40,94 € 45,49 (€ 772,45 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Source of Life®– Minitabs

NaturesPlus® Source of Life®– Minitabs, 360 tab.

  • potpuni multivitamin
  • lako se guta
  • hipoalergena formula
€ 89,09 € 98,99 (€ 222,73 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin 180 pastila

NaturesPlus® Animal Parade Multivitamin 180 pastila, Miješano voće, 180 pastila (180 Tablete za žvakanje)

  • multivitamini u obliku životinja za djecu
  • različitih okusima
  • formula Source of Life®
€ 35,54 € 39,49 (€ 96,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Vitaplex Vitamin D3 tekući, 1.000 IU

Vitaplex Vitamin D3 tekući, 1.000 IU, 30 ml

  • jednostavnost korištenja zahvaljujući kapaljci
  • vitamin D
€ 35,09 € 38,99 (€ 1.169,67 / l)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Vitamin B6

pure encapsulations Vitamin B6, 90 Kapsule

  • aktivirani oblik
  • potpuno biljno
  • bez nepotrebnih dodataka
€ 29,80 € 35,49 (€ 1.419,05 / kg)

Dostava do 09. listopada

Synergy e9 Energie

Synergy e9 Energie, 30 Vrećice (243 g)

  • s L-argininom
  • s mješavinom vitamina
  • okus pina colade
€ 72,44 € 80,49 (€ 298,11 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations Lutein / zeaksantin

pure encapsulations Lutein / zeaksantin, 60 kapsule

  • karotenoidi
  • sa 10 mg luteina po kapsuli
  • sadrži 2 mg zeaksanhina po kapsuli
€ 47,24 € 52,49 (€ 1.431,52 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations All-in-one Plus

pure encapsulations All-​in-​one Plus, 180 Kapsule

  • multivitamini kod povećane potrebe
  • širok spektar hranjivih tvari
  • optimalna apsorpcija
€ 87,29 € 96,99 (€ 542,17 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

pure encapsulations DGL Plus®

pure encapsulations DGL Plus®, 60 Kapsule

  • bogato sluznim tvarima
  • s aloe verom
  • hipoalergenska proizvodnja
€ 38,24 € 42,49 (€ 796,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

pure encapsulations Cink 15

pure encapsulations Cink 15, 60 kapsule

  • sa 15 mg cinka po kapsuli
  • veganski dodatak prehrani
  • drugi najčešći element u tragovima
€ 28,79 € 31,99 (€ 2.399,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

NaturesPlus® Super C kompleks S/R

NaturesPlus® Super C kompleks S/R, 180 tab.

  • antioksidans topiv u vodi
  • s bioflavonoidima
  • odgođeno oslobađanje
€ 58,49 € 64,99 (€ 136,02 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada