Optima Naturals Sok od nara s Oxy4, 500 ml
Veganski dodatak prehrani u tekućem obliku
€ 23,74 € 24,99 -5%
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s crvenim grožđem, borovnicom i kvercetinom
- idealno dozirano kao sok
- bez glutena i laktoze
-
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Cuore di Melograno je tekući dodatak prehrani na bazi soka nara kao dijela Oxy4 kompleksa ekstrakata crvenog grožđa, borovnice i kvercetina.
Doziranje:
- Uzimajte 20 ml dnevno, čisto ili razrijeđeno s vodom.
- Nakon otvaranja, bocu čuvajte u hladnjaku i konzumirajte unutar 2 mjeseca.
| Br. proiz. | XEC-OTN-MELI08008 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 Kom. |
| EAN: | 8052432438809 |
| Br. proizvođača: | MELI08008 |
| Marke: | Optima Naturals |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Vrijeme korištenja: | Povremeno |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Vegansko |
| Opće informacije: | nije prikladno za trudnice, nije pogodan za dojilje, Prije upotrebe dobro protresti |
| Napomena o skladištenju: | čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
| Dobro za: | Hvatači radikala i antioksidansi, Metabolizam |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
konzentrierter Granatapfelsaft, Nar (40 % Elag kiselina, 5 % Polyphenole), borovnica (1 % antocijani (cijanidin-3-O-glukozid)), Quercetin, Konservierungsmittel (Kaliumsorbat, Natrijev benzoat (E211))
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (20 ml) |
|---|---|
| Koncentrat sok od nara | 19,9 g |
| suhi ekstrakt nara | 10 mg |
| od toga Elag kiselina | 4 g |
| Weinblätter Trockenextrakt | 10 mg |
| od toga Polyphenole | 0,5 mg |
| suhi ekstrakt borovnice | 10 mg |
| od toga Antocijanini [als Cyanidin-3-o-glucosid] | 0,1 mg |
| Kvercetin | 0,98 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Optima Naturals Srl, Via Sempione 124, 21029, Vergiate, Italija, info@optimanaturals.net |
|---|