nutri + Vegan 6K proteinski prah, Mango-Peach (1.000 g)
Protein iz soje, pšenice, riže, graška, sjemenki suncokreta i badema
€ 37,49
(€ 37,49 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 6 biljnih izvora proteina
- najmanje 20 g proteina po porciji
- idealno za aktivnu svakodnevicu
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez laktoze
Opis
Biljni proteinski prah od soje, pšenice, riže, graška, sjemenki suncokreta i badema – za raznoliku i uravnoteženu prehranu.
S oko 23 g proteina po porciji podupire prehranu bogatu proteinima – bilo na treningu, u uredu ili kod kuće. Jednostavno pripremi shake ili obogati smoothieje, porridge, müsli ili jogurt dodatnim biljnim proteinima.
Sada uživaj u omiljenom okusu – u praktičnom pakiranju zalihe od 1000 g.
Preporuka za konzumaciju:
30 g praha u 300 ml vode ili biljnog napitka. Idealno konzumirati nakon treninga.
Priprema:
Ulij tekućinu u shaker i dodaj 30 g praha. Dobro protresi dok se prah potpuno ne otopi. Za pripremu se preporučuje shaker za proteine.
Ovisno o okusu
| Br. proiz. | nupl-X0008VYTRJ |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.000 g |
| EAN: | 4260351436866 |
| Br. proizvođača: | X0008VYTRJ |
| Marke: | nutri + |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | Nakon treninga |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez dodatka šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | biljni proteini |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
izolat sojinih proteina, pšenični protein, Reisprotein, izolat proteina graška, aroma, Suncokretovi proteini, protein badema, sladilo (Sucralose), Bojilo (karoten)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | na porciju (30 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1578 / 377 kj / kcal | 473 / 113 kj / kcal |
| Masti | 2,7 g | 0,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,7 g | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 6,9 g | 2 g |
| od toga Šećer | 1 g | 0,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,5 g | 0,5 g |
| | 80 g | 24 g |
| Sol[1] | 1,6 g | 0,5 g |
- Sadržaj soli isključivo je posljedica prisutnosti prirodno prisutnog natrija.
- 30 g u 300 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| L- leucin[1] | 6,1 g |
| L-lizin[1] | 3,6 g |
| L-treonin[1] | 2,6 g |
| L-valin[1] | 3,8 g |
| L-izoleucin[1] | 3,6 g |
| L-fenilalanin[1] | 4,2 g |
| L-metionin[1] | 1,1 g |
| L-triptofan[1] | 0,9 g |
| L-histidin | 1,9 g |
| L-prolin | 6,3 g |
| L-tirozin | 2,7 g |
| L-arginin | 4,9 g |
| L-glicin | 3 g |
| L-cistein | 1,5 g |
| L-glutaminska kiselina | 10,9 g |
| L-asparaginska kiselina | 6,2 g |
| L-serin | 3,9 g |
| L-alanin | 2,9 g |
- esencijalne aminokiseline
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Nutrition-Plus Germany, Herrenwiesenring 19, 53501 , Grafschaft, Njemačka, info@nutri-plus.de, www.nutri-plus.de |
|---|