Nordic Naturals Premium dodaci prehrani s ribljim uljem

Nordic Naturals je vrhunski proizvođač dodataka prehrani s visokokvalitetnim ribljim uljem i revolucionira omega-3 masne kiseline.

Nordic Naturals...

  • pridaje veliku važnost preradi svježe ulovljene ribe iz 100% divljeg ulova.
  • proizvodi samo proizvode u prirodnom obliku triglicerida.
  • Koncentrati ribljeg ulja sastoje se od 93% triglicerida, od kojih se 70% može bolje apsorbirati i metabolizirati u usporedbi s češće ponuđenim etil-esterima!
  • Proizvodi se odlikuju iznimnom svježinom, kao i jedinstvenim, garantiranim mirisom i okusom bez tipičnog mirisa ribe.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Nordic Naturals: 11 proizvoda

Nordic Naturals Ulje jetre arktičkog bakalara

Nordic Naturals Ulje jetre arktičkog bakalara, neutralno (237 ml)

  • od 100 % divljeg bakalara
  • u molekularnom obliku triglicerida
  • neutralnog okusa, bez arome
€ 40,49 (€ 170,84 / l)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, Limun

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil, Limun, 237 ml

  • od 100 % divljeg bakalara
  • ugodan okus limuna
  • 1060 mg ukupnih omega-3 na 5 ml
€ 46,99 (€ 198,27 / l)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Prenatalna DHA

Nordic Naturals Prenatalna DHA, 90 Softgelovi

  • omega-3 s dominantnim udjelom DHA
  • prije i tijekom trudnoće te dojenja
  • neutralnog okusa
€ 56,99 (€ 863,48 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Vitamin D3 gumeni bomboni

Nordic Naturals Vitamin D3 gumeni bomboni, 60 gum. bom.

  • 1000 I.J. kolekalciferola po porciji
  • ugodan okus bobičastog voća
  • bez glutena i laktoze
€ 22,99 (€ 155,34 / kg)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Vitamin D3 vegan 1000 i. E. tekućina

Nordic Naturals Vitamin D3 vegan 1000 i. E. tekućina, 30 ml

  • bez lanolina
  • s mjernom pipetom
  • ugodan okus jabuke
€ 41,49 (€ 1.383,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Arctic-D Cod Liver Oil Limun

Nordic Naturals Arctic-​D Cod Liver Oil Limun, 237 ml

  • od 100 % divljeg bakalara
  • ugodan okus limuna
  • optimizirano s vitaminom D3
€ 45,49 (€ 191,94 / l)

Dostava do 07. listopada

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Softgels

Nordic Naturals Arctic Cod Liver Oil Softgels, 180 Softgelovi

  • od 100 % divljeg bakalara
  • s prirodnim okusom limuna
  • omega-3 u obliku triglicerida
€ 61,99 (€ 193,72 / kg)

Trenutno nije dostupno

Nordic Naturals Ultimate Omega

Nordic Naturals Ultimate Omega, 60 Softgelovi

  • visoko pročišćene, molekularno destilirane masne kiseline
  • od 100 % divljih srdela i inćuna
  • svjež okus limuna
€ 56,49 (€ 627,67 / kg)

Trenutno nije dostupno

Nordic Naturals Dječja DHA tekućina

Nordic Naturals Dječja DHA tekućina, 237 ml

  • proizvedeno od 100 % divljeg bakalara
  • s voćnim okusom jagode
  • za djecu od 1 do 6 godina
€ 44,99 (€ 189,83 / l)

Trenutno nije dostupno

Nordic Naturals Vrhunski Omega Junior mini

Nordic Naturals Vrhunski Omega Junior mini, 90 Softgelovi

  • za djecu od 6 godina naviše
  • za gutanje ili žvakanje
  • s ukusnom aromom jagode
€ 56,49 (€ 627,67 / kg)

Trenutno nije dostupno

Nordic Naturals Ultimate Omega-D3

Nordic Naturals Ultimate Omega-​D3, 60 Softgelovi

  • od 100 % divljih srdela i inćuna
  • obogaćeno kolekalciferolom
  • svjež okus limuna
€ 53,99 (€ 599,89 / kg)

Trenutno nije dostupno

Kvaliteta i proizvodnja

  • Omega-3 koncentrati ribljeg ulja proizvedeni su od inćuna i srdela koje dolaze izravno s ribarice u proizvodnju i odmah se prerađuju.
  • Riba se kuha i cijedi kako bi se dobilo sirovo ulje s visokim udjelom omega-3 masnih kiselina. Budući da Nordic Naturals u ovom koraku osigurava isključivanje kisika, ulja su zaštićena od oksidacije, što znači da se ne pojavljuje niti riblji miris niti tipičan riblji okus.
  • Riblje ulje, koje je sada putem molekularne destilacije očišćeno od teških metala, koncentrira se u sljedećem koraku kako bi se postigao visok udio esencijalnih masnih kiselina, eikozapentaenske kiseline (EPA) i dokozaheksaenske kiseline (DHA).