Nikolaus Nature animal COXAN® za mačke, 40 g
Jer radost vježbanja povećava kvalitetu života
€ 28,99
(€ 724,75 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- odgovarajuće hranjive tvari
- bez genetske tehnologije
- za mačke svih dobnih skupina
Opis
Iako se mačke često povezuju s udobnošću i smirenošću, one također imaju jaku potrebu za kretanjem. Lutanje na mekim baršunastim šapama postaje pravi užitak zahvaljujući funkcionalnom mišićno-koštanom sustavu. Upravo je zbog toga važno osnovnu hranu mačke nadograditi važnim hranjivim tvarima koji joj mogu ojačati njezinu funkciju kretanja. U svom COXAN® kompleksu za mačke, Nikolaus Nature animal kombinira pažljivo odabrana prirodna sredstva koji su posebno prilagođeni potrebama mačaka.
Preporuka za hranjenje:
1 ravna žlica za mjerenje na cca 5 kg tjelesne težine.
Preporuča se hraniti cijelim sadržajem limenke ili slijediti preporuku terapije. Prije upotrebe limenku malo protresite.
Savjet: Isprva uvijek hranite polako - umiješajte ili dodajte poslasticama.
| Br. proiz. | NN-OV.00212.P0040 |
|---|---|
| Sadržaj: | 40 g |
| EAN: | 9120081880139 |
| Br. proizvođača: | OV.00212.P0040 |
| Marke: | Nikolaus Nature animal |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Vrste proizvoda: | Oprema za životinje |
| Svojstva : | Bez GMO, Za životinje |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta životinje: | Mačka |
Sastav
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin E (3a700) | 50.000 mg |
| cink kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina | 3.000 mg |
analitičke komponente
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 30 % |
| sirova vlakna | 3 % |
| sirova ulja i masti | 16,5 % |
| sirovi pepeo | 13 % |
Sastav
omega-3 masne kiseline (veganske), plazma protein, brašno od mekušaca (zelenousna dagnja) (90 % glukozamin sulfat), ulje noćurka u prahu (gama-linolenska kiselina), kondroitin sulfat (100 % riblja hrskavica u prahu), mrkva u prahu, mačja metvica, vitamin E (d-alfa-tokoferol), cink (kao kelat cinka s hidroksianalogom metionina)
Pravne informacije
| Proizvođač: | N. Ludwig GmbH, Johann Schreiner Straße 3b, 8074, Raaba-Grambach, Austrija, office@nikolaus-nature.com, www.nikolaus-nature.com |
|---|