Nature's Plus Vitamin D3 1000 IU tablete za žvakanje, 90 žvak. tabl.
D3 tablete za žvakanje s okusom bobičastog voća
€ 23,49
(€ 98,28 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- idealno u razdobljima s malo sunca
- lako se uzima
- bez bojila i konzervansa
-
Vegetarijansko
Opis
Vitamin D stvara se u stanicama kože pod utjecajem UV-B zraka sunčeve svjetlosti.
- Adult’s Chewable Vitamin D3 1000 IU (za odrasle) alternativa su za osobe koje ne mogu progutati obične tablete ili kapsule.
- Vitamin D je vitamin koji tijelo može samo proizvesti. Sinteza vitamina D odvija se u koži uz pomoć sunčeve svjetlosti. Zato se vitamin D naziva i sunčevim vitaminom.
- U mjesecima s manje sunca, sunčevo zračenje je preslabo za dovoljnu proizvodnju vitamina D, tako da većina ljudi razvija nedostatak. Dodatak prehrani s vitaminom D stoga je posebno zimi koristan dodatak za mnoge ljude.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 tabletu za žvakanje dnevno.
| Br. proiz. | DS-1044 |
|---|---|
| Sadržaj: | 90 žvak. tabl. |
| EAN: | 097467010444 |
| Br. proizvođača: | [NP-1044] |
| Marke: | Nature's Plus |
| Oblik prezentacije: | Tablete za žvakanje |
| Vitamini: | Vitamin D, Vitamin D3 |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Vitamini |
| Svojstva : | Vegetarijansko |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti, Srce i krvožilni sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (1 Tableta za žvakanje) |
|---|---|
| Vitamin D3 | 25 µg |
| kalcij (kao askorbat, karbonat, citrat) | 80 mg |
| kalij | 5 mg |
| Kalijev klorid | 5 mg |
| CalcifaSorbTM kalciferol | 100 mg |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po pastile |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 21 / 5 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 2 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| od toga Šećerni alkohol | 1 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
Ksilitol-fruktoza - mješavina, Prirodno bojilo, Prirodna aroma, limunska kiselina (E330), Stearinska kiselina, Guar guma, CalcifaSorbTM kalciferol (Fruktooligosaharidi (FOS), Lecitin[1], Fosfatidil kolin, Fosfatidilserini, Noćurak, Lan, Lactobacillus Acidophilus, minerali)
- od soje
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|