Nature's Plus Source of Life Gold Energy Shake, 507 g
Proteinski shake s okusom mueslija
€ 78,84 € 82,99 -5%
(€ 155,50 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- multivitamini i dodaci prehrani na bazi cjelovitih namirnica
- odličan okus
- vegetarijansko i bez glutena
-
Vegetarijansko
Opis
Muesli - Protein - Energy - Shake
- Source of Life GOLD je novi zlatni standard za dodatke prehrani, temeljen na izvornom Source of Life konceptu. S ekskluzivnom OptiMicon™ tehnologijom nudi mogućnost integracije deset puta više vitalnih tvari nego prije, uz brže otapanje za optimalnu apsorpciju.
- Jedna porcija Energy Shakea sadrži otprilike istu količinu vitalnih tvari kao i dnevna doza od 3 tablete Source of Life GOLD.
- Source of Life označava multivitamine i dodatke prehrani temeljene na cjelovitim namirnicama. Oni spajaju učinkovite doze pojedinačnih vitamina, minerala i drugih vitalnih tvari s koncentratima iz cjelovitih izvornih namirnica.
Preporuka za konzumaciju:
Pomiješajte 1 mjernu žlicu (34 g) s 250 ml (malomasnog) mlijeka, soka ili vode i mućkajte dok shake ne postane kremast.
| Br. proiz. | DS-30748 |
|---|---|
| Sadržaj: | 507 g |
| EAN: | 097467307483 |
| Br. proizvođača: | [NP-30748] |
| Marke: | Nature's Plus |
| Oblik prezentacije: | Tableta |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Multis |
| Svojstva : | Vegetarijansko |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Oči, Kosa, Koža, Imunološki sustav |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po maks. dnevnoj dozi/porciji (34 g) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 502 / 120 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 16 g |
| od toga Šećer | 10 g |
| od toga Balastne tvari / Vlakna | 1 g |
| | 12 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (34 g)[1] |
|---|---|
| Vitamin A | 4.500 µg |
| vitamin C (askorbinska kiselina)[2] | 1.000 mg |
| Vitamin D3 | 25 µg |
| | 150 mg |
| | 100 µg |
| vitamin B1 (tiamin)[2] | 26,1 mg |
| vitamin B2 (riboflavin)[2] | 26 mg |
| vitamin B3 (niacin)[2] | 40 mg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina)[2] | 63 mg |
| vitamin B6 (piridoksin)[2] | 26,1 mg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 1.000 µg |
| vitamin B9 (folna kiselina)[2] | 425 µg |
| | 300 µg |
| Cholin | 13 mg |
| inozitol | 50 mg |
| PABA (para-aminobenzoenska kiselina) | 15 mg |
- 1 jušna žlica
- Organic Gold Standard punovrijedni kompleks: vitamini B i vitamin C iz guave, limuna, bosiljaka i amle od certificiranog SAD bio-uzgoja
Sirovine
Vlastita mješavina proteina bez GMO (Chia proteini, Integralna riža - sjemenke, Graškov protein, Laneni proteini), Citrisweet® (punovrijedna mješavina) (Oligofruktoza, Graškov protein, Prirodna aroma, Stevija, Luo Han Guo), Nektar od agave, Prirodna aroma, malina u prahu[1], Klorofil (Spirulina - alga u prahu, Bakar-klorofilin-kompleks (E141)), Priprema vitamina i minerala (Vitamin C (askorbinska kiselina), Vitamin C (kao askorbilpalmitat),
- liofilizirano
- Kao kompleks aminoata
Source of Life®
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nature's Plus Source of Life Gold Energy Shake
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.