Nature's Plus Fruitein® Revitalizing Green Foods, 576 g
Vegetarijanski proteinski shake
€ 61,26 € 64,49 -5%
(€ 106,35 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sadrži više od 50 vrsta voća i povrća
- tropski okus
-
Vegetarijansko
Opis
Vegetarijanski proteinski shake sa zelenim voćem i povrćem uz okus tropskog voća
- Jedna porcija Fruitein® Revitalizing Green Foods osigurava 13 g biljnog Tri-Part proteina iz genetski nemodificiranog graška, riže i soje (fermentirane i nefermentirane) zajedno sa širokim spektrom vitamina, minerala i drugih vitalnih tvari poput enzima i bioflavonoida.
- Vrhunac Frutein Green Foods shakea je revitalizirajuća cjelovita mješavina od 3.000 mg iz više od 50 zelenih vrsta voća i povrća, uključujući brokulu, alge, špinat, lucernu i zeleni čaj.
- Riječ je o zamjenskom obroku bez glutena i masti s visokim antioksidativnim kapacitetom (ORAC vrijednost 2.000) i 110 kalorija.
Preporuka za konzumaciju:
Pomiješajte 1 mjernu žlicu (36 g) s 250 ml hladne vode ili mlijeka dok ne postane kremasto.
| Br. proiz. | DS-45863 |
|---|---|
| Sadržaj: | 576 g |
| EAN: | 097467458635 |
| Br. proizvođača: | [NP-45863] |
| Marke: | Nature's Plus |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića |
| Vrijeme korištenja: | uz obrok |
| Minerali: | Natrij |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegetarijansko |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | na porciju (36 g) |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 461 / 110 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 13 g |
| od toga Šećer | 9 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2 g |
| | 13 g |
| Sol | 0 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (36 g) |
|---|---|
| Vitamin A | 1.500 µg |
| vitamin C (askorbinska kiselina) | 60 mg |
| kalcij (kao askorbat, karbonat, citrat) | 600 mg |
| željezo | 9 mg |
| Vitamin D3 | 10 µg |
| | 20 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 1,5 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 1,7 mg |
| vitamin B3 (niacin) | 20 mg |
| vitamin B6 (piridoksin) | 2 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 440 µg |
| Vitamin B12 (metilkobalamin) | 6 µg |
| | 300 µg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 10 mg |
| | 600 mg |
| jod | 225 µg |
| | 200 mg |
| | 23 mg |
| Selenium | 35 µg |
| Mangan | 7,4 mg |
| Krom | 72 µg |
| molibden | 30 µg |
| Citrus-bioflavonoidi | 25 mg |
| inozitol | 50 mg |
| | 21 mg |
| Bromelain[1] | 30 mg |
| Papain[2] | 30 mg |
| Amilaza[3] | 20 mg |
| Lipase[3] | 10 mg |
| Celulaza[3] | 10 mg |
| Revitalizirajuća zelena punovrijedna mješavina | 3.000 mg |
- od ananasa
- od papaje
- iz fermentirane integralne riže
Sirovine
Revitalizirajuća zelena punovrijedna mješavina (Ječmena trava - sok, Spirulina - alga u prahu, integralna riža, Fruktooligosaharidi (FOS), Klorela prah, Pacifički kelp, Fenalgin, Cryptomonadales, Crveni kelp, Smeđi kelp, Morska salata, Crvena morska alga, Crvena alga, Smeđa alga, Pčelinji pelud, Suncokretovo ulje, Crni ribiz (ulje sjemenki), voćni koncentrati (jabuka, Marelica (Marille), Banana, Camu-Camu ekstrakt, Brusnica, Naranče, Breskva, Malina, Jagoda, Rajčica)), Povrtna mješavina (Alfalfa, Ječmena trava - sok, Repa - list, Kupus, luk, Peršin), Celer, Standardizirani ekstrakti (Papaja, Grožđe, Brokula, Mrkva, češnjak), Špinat list - koncentrat, Sikavica (Silybum marianum), Kineski zeleni čaj, Kurkuma, Crveno vino, Pau d’Arco (Handroanthus impetiginosus), Ginkgo Biloba list, Korejski ginseng (korijen), Kozlinac (Astragalus), Ehhinacea angustifolia, Irska mahovina (Chondrus crispus), Thymian, Kalina (Ligustrum), Šisandra, Rižine mekinje, Activessence® (patentiertes Enzym-Aktivierungssystem) (Celulaza, Pektinaza, Hemiceluloza, Ksilanaza)
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Deltastar Nutrients B.V., Floriadelaan 10, 5928 RK, Venlo, Nizozemska, service@deltastar.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nature's Plus Fruitein® Revitalizing Green Foods
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.