Natural Power Clear Whey, Berry Boost (400 g)
Vaš lagani proteinski napitak s okusom
€ 25,64 € 28,49 -10%
(€ 64,10 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- visokokvalitetni hidrolizat proteina sirutke
- bistro, lagano i osvježavajuće
- sadrži sve esencijalne aminokiseline
-
Vegetarijansko
Opis
Dosta vam je teških, mliječnih shakeova i tražite voćnu, bistru alternativu? Onda je naš Clear Whey Protein točno ono što trebate! Svojom osvježavajućom konzistencijom i prirodnim aromama unosi raznolikost u vašu proteinsku rutinu – potpuno bez kompromisa.
Vaš napitak ukratko:
- visokokvalitetni hidrolizat proteina sirutke
- iznimno lagano, bez masti i niskokalorično
- bez dodanog šećera*
- sadrži sve esencijalne aminokiseline i dragocjene BCAA
- bistra, čista topljivost – bez grudica, bez pjene
- idealno nakon treninga ili kao osvježavajući međuobrok
*Sadrži prirodne šećere
Kada je Clear Whey savršen za vas?
Bilo neposredno nakon treninga, u prolazu ili kao lagani shake u vrućim danima – Clear Whey opskrbljuje vas visokokvalitetnim proteinima, a pritom ne pada teško na želudac.
Priprema:
Pomiješajte 25 g praha (oko 3 vrhom pune jušne žlice) s 500 ml hladne vode, dobro protresite, kratko pričekajte – i vaš osvježavajući proteinski napitak je gotov!
Preporuka za konzumaciju:
1 do 3 porcije dnevno – ovisno o cilju treninga i potrebi.
- neposredno prije treninga
- nakon treninga
- kao međuobrok
| Br. proiz. | NP-1903210 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 9010853282691 |
| Br. proizvođača: | 1903210 |
| Marke: | Natural Power |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića, Definicija mišića |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, Povremeno |
| Oblici prehrane: | Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Svojstva : | Vegetarijansko, Bez dodatka šećera, Bez kofeina |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po maks. dnevnoj dozi/porciji (25 g)[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1411 / 337 kj / kcal | 352 / 84 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,5 g | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 3,2 g | 0,8 g |
| od toga Šećer | 1,2 g | <0,5 g |
| | 80 g | 20 g |
| Sol | 0,08 g | 0,02 g |
- s 500 ml vode
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| valin | 4,52 g |
| serin | 3,44 g |
| izoleucin | 5,28 g |
| glutaminska kiselina | 13,77 g |
| Leucin | 8,47 g |
| prolin | 4,53 g |
| fenilalanin | 2,31 g |
| Glicin | 1,24 g |
| treonin | 5,57 g |
| alanin | 4,05 g |
| metionin | 1,7 g |
| tirozin | 2,23 g |
| lizin | 7,77 g |
| histidin | 1,27 g |
| triptofan | 1,52 g |
| arginin | 1,44 g |
| asparaginska kiselina | 8,98 g |
| cistein | 1,82 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Almi GmbH, Hörschinger Straße 1, 4064, Oftering, Austrija, office@naturalpower.at, www.naturalpower.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Natural Power Clear Whey
| 5 zvjezdice | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (50%) |
2 ocjene
- Bez recenzija.