More Nutrition Protein, Vanilla Ice Cream (360 g)
Proteinski užitak za svaki dan
€ 27,49
(€ 76,36 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ukusni okusi
- bogato proteinima
- kremasta konzistencija
Slični proizvodi
Opis
Ovaj praktični prah bez šećera od More Nutrition osigurava vašem tijelu dodatnu porciju proteina! Pomiješan s vodom, biljnim napitcima ili mlijekom, u tren oka nastaje prekrasno kremasti shake s do 26 g proteina po porciji. Neusporedivo ukusan i svestran, bilo ujutro, prije ili nakon treninga!
Preporuka za konzumaciju:
- Proizvođač preporučuje 1 do 3 porcije dnevno.
- Prikladno za jutro te prije ili nakon treninga.
- Pripremite 30 g proteinskog praha (1 ravna mjerna žlica) s 300 ml hladne vode u blenderu ili shakeru.
- Za pripremu možete koristiti i mlijeko ili biljne napitke - imajte na umu da to mijenja nutritivne vrijednosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-XMO10916 |
|---|---|
| Sadržaj: | 360 g |
| EAN: | 4255719302532 |
| Br. proizvođača: | XMO10916 |
| Marke: | More Nutrition |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga, ujutro |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Za koga?: | Posebno za žene, Posebno za muškarce |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Mišići |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
96 % mliječni protein (koncentrat proteina sirutke, kalcijev klorid, aroma, emulgator (Suncokretov lecitin, sojini lecitini (E322))), sladilo (Sucralose, acesulfam-K), laktaza, Bojilo (karoten)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1587 / 379 kj / kcal |
| Masti | 3,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 2,1 g |
| Ugljikohidrati | 54 g |
| od toga Šećer | 3,6 g |
| | 79 g |
| Sol | 0,49 g |
Sastav
Profil aminokiselina
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| Leucin | 9,7 g |
| lizin | 8,6 g |
| treonin | 5,5 g |
| valin | 6 g |
| L-izoleucin | 5,5 g |
| fenilalanin | 4 g |
| metionin | 2,4 g |
| triptofan | 1,2 g |
| histidin | 2,2 g |
| prolin | 7,7 g |
| tirozin | 4 g |
| arginin | 2,9 g |
| Glicin | 1,7 g |
| cistein | 1,4 g |
| glutaminska kiselina | 20 g |
| L-asparaginska kiselina | 9,1 g |
| serin | 5,2 g |
| alanin | 4,1 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Quality First GmbH, Werner von Siemens Straße 8, 25337, Elmshorn, Njemačka, morenutrition.de |
|---|