Moments by biogena immun bites 'Salted Peanut-Chocolate-Cream', 30 g
Inovacija godine među snackovima
€ 3,39
(€ 113,00 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kremasto čokoladno punjenje
- bez dodanog šećera
- s mikronutrijentima
Opis
Mali zalogaji s velikim potencijalom: kompaktni poput fingerfooda, ispod hrskave ljuske skrivaju senzacionalno kremasto i neusporedivo punjenje. Okus slanog kikirikija i čokolade koja se topi u ustima pretvara svaki zalogaj u pravi užitak. Ova senzacija od snacka zaokružena je mješavinom mikronutrijenata koja između ostalog uključuje vitamin C, vitamin D i magnezij. Osim toga, immun bites osvajaju bodove svojom proizvodnjom bez dodanog šećera, bez palminog ulja i bez glutena. Sve u svemu, receptura koja je zaista impresivna.
- vitamin C i vitamin D doprinose normalnoj funkciji imunološkog sustava.
- magnezij doprinosi smanjenju umora i iscrpljenosti.
- magnezij i vitamin C doprinose normalnom metabolizmu stvaranja energije.
Good to know:
kako bismo naše zalogaje učinili još boljima, pažljivo ih pečemo u pećnici dok ne postanu hrskavi.
Inovacija godine u funkcionalnim snackovima:
- izvana prekrasno, iznutra još i više: luksuzna eksplozija okusa - prvo hrskavo, zatim kremasto.
- BIOGENA Inside s mikronutrijentima poput vitamina C, vitamina D i magnezija.
- NEOH Inside: 100 % vegansko, 100 % bez palminog ulja i 100 % bez glutena.
- bez dodanog šećera* i nepotrebnih aditiva.
*Sadrži prirodno prisutne šećere.
Napomena:
sa sladilom.
| Br. proiz. | XAC-BGM-322000000000 |
|---|---|
| Sadržaj: | 30 g |
| EAN: | 9120089614583 |
| Br. proizvođača: | 322000000000 |
| Marke: | Moments by biogena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
Sirovine
50 % Kikiriki maslac, Rižino brašno, eritritol (sladilo), Sucralose (punilo), polidekstroza, Slanutak brašno, 4,1 % kakao u prahu, kukuruz, Agave, Cikorija, kalcijev magnezijev karbonat, magnezijev citrat, magnezij (kao oksid), magnezijev glukonat, Magnesiumcarbonat, vitamin D3 (kolekalciferol), Sol, maltodekstrin, Rižin škrob, Coconut Oil, lecitin (emulgator)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1800 / 430 kj / kcal |
| Masti | 28 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 5,3 g |
| Ugljikohidrati | 32 g |
| od toga Šećer | 3,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 15 g |
| | 16 g |
| Sol | 1,3 g |
| vitamin C | 1334 mg |
| vitamin D3 | 50 µg |
| Magnezij | 200 mg |
Održivost u BIOGENI
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Alimentastic Food Innovation GmbH, Strubergasse 24, 5020, Salzburg, Austrija, hello@alimentastic.com, www.alimentastic.com |
|---|