Life Light 3L Lecithin, 350 g
Lecitin iz kulture soje bez GMO-a
€ 32,99
(€ 94,26 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sojin lecitin u granulama biljnog podrijetla
- bogato nezasićenim masnim kiselinama
- bez umjetnih bojila
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Life Light nudi 3 litre lecitina, 100% čistog lecitina napravljenog od soje bez GMO-a.
- Odvajanjem viška ulja od sirovog lecitina dobiva se granulat koji se može lako dozirati.
- Sadrži visok udio nezasićenih masnih kiselina.
- Bez umjetnih bojila.
Preporučeni unos:
Uzimajte 2 žlice (otprilike 10 g) dnevno, čisto, u tekućini ili uz obrok.
| Br. proiz. | LL-20193 |
|---|---|
| Sadržaj: | 350 g |
| EAN: | 9005858012060 |
| Br. proizvođača: | 20193 |
| Marke: | Life Light |
| Oblik prezentacije: | Pahuljice, granule |
| Esencijalne masne kiseline: | Lecitin |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Masne kiseline |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko, Bez umjetnih boja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Živci |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
100 % Sojin lecitin odmašćeno
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 10 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 377 / 90 kj / kcal |
| Masti | 9,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,2 g |
| Ugljikohidrati | 0,8 g |
| od toga Šećer | 0,4 g |
| | 0 g |
| Sol | <0,01 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (10 g) |
|---|---|
| Fosfatidil kolin | 2 mg |
| Fosfolipidi | 1,5 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Life Light Handels GmbH, Via Sanitas 1, 5082, Grödig, Austrija, info@lifelight.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Life Light 3L Lecithin
4 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 4 | (80%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (20%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
5 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.