Novi Life Light proizvodi

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Oblik prezentacije Alergeni Svojstva
Filteri

Life Light NOVO: 9 proizvoda

Life Light Omega-3 masne kiseline, vegan

Life Light Omega-​3 masne kiseline, vegan, 60 kapsule

  • veganska formulacija
  • dobiveno iz mikroalgi
  • za sve uzraste
€ 27,44 € 30,49 (€ 389,22 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Kurkuma Plus kapsule bio

Life Light Kurkuma Plus kapsule bio, 60 kapsule

  • kurkuma-kompleks
  • čiste supstance visoke kvalitete
  • biljna kapsula
€ 32,39 € 35,99 (€ 887,40 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Raspršivač za destilate

Life Light Raspršivač za destilate

  • sprej pumpica
  • za primjenu direktno u usta
  • za masaže
€ 1,61 € 1,79

Dostava do 09. listopada

Life Light Bio vlakna akacije Plus

Life Light Bio vlakna akacije Plus, 320 g

  • 100% prirodno
  • za svaku dobnu skupinu
  • s vitaminom C
€ 26,54 € 29,49 (€ 82,94 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Cistus Immun-Shot

Life Light Cistus Immun-​Shot, 250 ml

  • sinergijski kompleks
  • prikladno za sve uzraste
  • 10 ampula po 25 ml
€ 26,54 € 29,49 (€ 106,16 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light All Day Immun sok

Life Light All Day Immun sok, 300 ml

  • tekući vitamini i minerali
  • sa fito ekstraktima
  • pogodno i za djecu i mlade
€ 22,04 € 24,49 (€ 73,47 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light Bio Spirulina mikroalge

Life Light Bio Spirulina mikroalge, 90 tab.

  • slatkovodne mikro alge
  • hipoalergene
  • bez joda
€ 13,94 € 15,49 (€ 387,22 / kg)

Dostava do 09. listopada

Life Light Kolagen booster ampule

Life Light Kolagen booster ampule, 250 ml

  • sinergistički kompleks
  • kompleks visoke kvalitete
  • 10 ampula po pakiranju
€ 25,64 € 28,49 (€ 102,56 / l)

Dostava do 09. listopada

Life Light Cistus Bio

Life Light Cistus Bio, 60 kapsule

  • s acerolom sazrelom na suncu
  • prirodno sadrži vitamin C
  • sadrži udio biljke cistac
€ 26,54 € 29,49 (€ 661,85 / kg)

Dostava do 16. listopada