Kräutermax prirodni proizvodi

Kompetentni već više od 125 godina

Kräutermax je kvalificirani dobavljač dodataka prehrani, eliksira, proizvoda za njegu i mnogih drugih biljnih proizvoda od 1890. godine. Sve se radi po vlastitim recepturama i od odabranih sirovina.

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena
Filteri

Kräutermax: 1 - 30 od 102 proizvoda

Švedsko bilje za pripremu Švedske gorčice

Kräuter Max Švedsko bilje za pripremu Švedske gorčice, 100 g

  • za samostalnu pripremu
  • 100 g švedskog bilja
  • za pripremu s 38 %-tnom žitnom rakijom (nije uključena u isporuku)
€ 22,99 (€ 229,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Kvercetin

Kräuter Max Kvercetin, 90 kapsule

  • biljna kapsula
  • jednostavno doziranje i konzumacija
  • bez glutena, laktoze i fruktoze
€ 43,49 (€ 1.425,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Piskavica

Kräuter Max Piskavica, 60 kapsule

  • praktično dozirano
  • provjerena receptura
  • biljna kapsula
€ 20,39 € 33,99 (€ 585,92 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Ekstrakt lanenog sjemena

Kräuter Max Ekstrakt lanenog sjemena, 90 kapsule

  • veganska receptura
  • jednostavno doziranje
  • bez glutena i laktoze
€ 39,99 (€ 1.625,61 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sprej za noge s divljim kestenom

Kräuter Max Sprej za noge s divljim kestenom, 120 ml

  • za sve tipove kože
  • njeguje i osvježava
  • s crvenim lišćem vinove loze, arnikom i kaduljom
€ 16,79 € 20,99 (€ 139,92 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sabal palma+

Kräuter Max Sabal palma+, 60 kapsule

  • s vitaminom C
  • za svakodnevnu konzumaciju
  • bez laktoze i bojila
€ 37,49 (€ 1.047,21 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Akacijina vlakna+

Kräuter Max Akacijina vlakna+, 50 kapsule

  • s biljnim vlaknima
  • bez glutena i laktoze
  • biljna ovojnica kapsule
€ 33,99 (€ 1.014,63 / kg Odjel G)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Tamjan+ mast

Kräuter Max Tamjan+ mast, 100 ml

  • za ruke, noge, stopala i leđa
  • s ekstraktom arnike i đumbira
  • avokadovo i maslinovo ulje
€ 29,49 (€ 294,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Korijander

Kräuter Max Korijander, 60 kapsule

  • bez želatine
  • s ekstraktom korijandera
  • bez sintetičkih bojila
€ 37,49 (€ 1.622,94 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Listovi vinove loze+

Kräuter Max Listovi vinove loze+, 60 kapsule

  • biljni ekstrakti
  • s magnezijem
  • bez laktoze
€ 20,39 € 33,99 (€ 639,18 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Kosa+

Kräuter Max Kosa+, 60 kapsule

  • s kremenom zemljom
  • s vitaminom B6 i cinkom
  • s prosom i piskavicom
€ 33,99 (€ 1.156,12 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Gel Divlji kesten+

Kräuter Max Gel Divlji kesten+, 100 ml

  • s aktivnim tvarima iz divljeg kestena i eukaliptusa
  • sadrži planinski bor i mentol
  • 100 ml gel-masti
€ 18,69 (€ 186,90 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Artičoka+

Kräuter Max Artičoka+, 60 kapsule

  • biljna receptura
  • bez laktoze i glutena
  • jednostavno doziranje i konzumacija
€ 20,39 € 33,99 (€ 781,23 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max NADH+

Kräuter Max NADH+, 60 kapsule

  • nikotinamid-adenin-dinukleotid-hidrid
  • za svakodnevnu konzumaciju
  • biljna kapsula
€ 90,99 (€ 3.033,00 / kg)

Besplatna dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od listova kadulje

Kräuter Max Biljni čaj od listova kadulje, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez dodataka aroma
  • začinska aroma
€ 6,77 € 11,29 (€ 67,70 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od sikavice

Kräuter Max Biljni čaj od sikavice, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez pojačivača okusa
  • bez dodataka aroma
€ 14,69 (€ 146,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Lutein+

Kräuter Max Lutein+, 60 kapsule

  • s mineralima
  • s likopenom i vitaminima
  • s beta-karotenom i zeaksantinom
€ 48,99 (€ 1.814,44 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Vitamin B kompleks intense

Kräuter Max Vitamin B kompleks intense, 60 kapsule

  • jednostavno doziranje
  • bez laktoze i fruktoze
  • biljna kapsula
€ 39,99 (€ 975,37 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Biljni čaj od listova i cvjetova gloga

Kräuter Max Biljni čaj od listova i cvjetova gloga, 100 g

  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
  • bez dodataka aroma
  • bez pojačivača okusa
€ 13,59 (€ 135,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Islandski lišaj+ pastile

Kräuter Max Islandski lišaj+ pastile, 36 Pastile

  • s vitaminom C
  • bez dodanog šećera
  • prema originalnoj recepturi
€ 13,59 (€ 158,95 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Tamjan u kapsulama

Kräuter Max Tamjan u kapsulama, 60 kapsule

  • s bosvelijskim kiselinama
  • biljna kapsula
  • bez glutena, laktoze i fruktoze
€ 31,99 (€ 1.052,30 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Kamilica

Kräuter Max Sapun od biljnih ulja Kamilica, 100 g

  • sapun od biljnih ulja prema staroj recepturi
  • s maslinovim i kokosovim uljem
  • s kamilicom
€ 8,29 (€ 82,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Sapun za kosu neven+

Kräuter Max Sapun za kosu neven+, 100 g

  • dodatni vitamin E
  • za svako vlasište i svaki tip kose
  • 5 različitih ulja
€ 12,39 (€ 123,90 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max A-Z kapsule

Kräuter Max A-​Z kapsule, 60 kapsule

  • s brojnim vitaminima
  • bez laktoze i želatine
  • praktičan oblik doziranja
€ 43,49 (€ 898,55 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Melatonin 1 mg i pasiflora+

Kräuter Max Melatonin 1 mg i pasiflora+, 100 kapsule

  • veganska receptura
  • s pasiflorom i matičnjakom
  • optimizirano vitaminom B6 i magnezijem
€ 45,49 (€ 972,01 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Kurkuma i crni papar

Kräuter Max Kurkuma i crni papar, 90 kapsule

  • veganski proizvod i bez dodataka
  • samo 2 kapsule dnevno
€ 45,49 (€ 812,32 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Kapsule "Hematopoeza"

Kräuter Max Kapsule "Hematopoeza", 90 kapsule

  • bez laktoze i glutena
  • obogaćeno folnom kiselinom
  • s vitaminom C i B12
€ 39,99 (€ 1.204,52 / kg)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Vitamin D3+K2 veganske kapi

Kräuter Max Vitamin D3+K2 veganske kapi, 50 ml

  • za svaki dan
  • bez laktoze i glutena
  • biljna receptura
€ 45,49 (€ 406,16 / kg Odjel G)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Vitamin E kapi

Kräuter Max Vitamin E kapi, 15 ml

  • prema originalnoj recepturi
  • baza od dragocjenog arganovog ulja
  • prirodni izvor vitamina E
€ 33,99 (€ 2.266,00 / l)

Dostava do 07. listopada

Kräuter Max Željezo+

Kräuter Max Željezo+, 60 kapsule

  • veganska receptura
  • s brojnim vitaminima
  • obogaćeno bakrom, folnom kiselinom i drugim sastojcima
€ 37,49 (€ 1.175,24 / kg)

Dostava do 07. listopada

Misao vodilja Kräuter Max
Zdravlje i dobar osjećaj iz prirode od 1890.

Razvoj
Kräuter Max vrlo brižljivo razvija sve proizvode i u suradnji s poznatim stručnjacima. U asortiman se uzima samo ono što je korisno i što udovoljava najstrožim znanstvenim kriterijima. Christoph Zauner trenutno razvija recepture, uzima znanje starih generacija, kombinira ga s novim istraživačkim metodama i usklađuje ga s potrebama i zahtjevima našeg vremena. Sastav aktivnih tvari ne zasniva se samo na najnovijim znanstvenim spoznajama, već združuje i dugogodišnje iskustvo, tradicionalnu upotrebu i energetsku uravnoteženost. Pritom se znanje tradicionalne vještine iscjeljivanja združuje s najmodernijim znanstvenim spoznajama o djelovanju vitalnih tvari na ljudsko tijelo.

Proizvodnja
Svi proizvodi Kräuter Max proizvode se prema vlastitoj recepturi i njihovim normama. Proizvodnja je povjerena dugogodišnjim partnerima u Austriji i Njemačkoj. Najmoderniji proizvodni postupci, kvalificirani zaposlenici, savjesne kontrole u laboratoriju omogućavaju ispunjavanje najviših zahtjeva kvalitete.