Proizvodi za njegu lica

Kupovina po kategorijama

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Njega lica: 1 - 30 od 218 proizvoda

Dr. Töth Bazična krema

Dr. Töth Bazična krema, 100 ml

  • od kvalitetnih prirodnih sastojaka
  • s mineralima i elementima u tragovima
  • nije testirano na životinjama
€ 31,94 € 35,49 (€ 319,40 / l)

Dostava do 09. listopada

Dnevna krema Posebna njega Cvijet badema za nježnu kožu

Kneipp Dnevna krema Posebna njega Cvijet badema za nježnu kožu, 50 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • povećava mekoću i elastičnost
  • s karite maslacem
€ 7,55 € 8,39 (€ 151,00 / l)

Dostava do 09. listopada

ENZBORN Krema za lice sa solju Mrtvog mora

ENZBORN Krema za lice sa solju Mrtvog mora, 80 ml

  • originalna sol iz Jordana
  • blaga formula
  • također za neurodermatitis i psorijazu
€ 9,44 € 10,49 (€ 118,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Njegujući gel za nečistu kožu

Sebamed Njegujući gel za nečistu kožu, 50 ml

  • za nečistu i masnu kožu
  • obogaćen aloe verom
  • idealan kao osnovna njega
€ 6,11 € 6,79 (€ 122,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Zechsal Pure Elements krema za lice

Zechsal Pure Elements krema za lice, 50 ml

  • za sve tipove kože
  • prebiotski sastav
  • s magnezijem i hijaluronskom kiselinom
€ 44,99 € 49,99 (€ 899,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Anti-Ageing krema protiv starenja

Sebamed Anti-​Ageing krema protiv starenja, 50 ml

  • za kožu stariju od 30 godina
  • sadrži Q10 i vitamin A
  • njeguje uljem slatkog badema
€ 7,46 € 8,29 (€ 149,20 / l)

Dostava do 09. listopada

KUMARI Toner za uravnoteženi ph kože

KUMARI Toner za uravnoteženi ph kože, 250 ml

  • Za sve tipove kože
  • Potiče obnavljanje stanica
  • Osobito blag
€ 14,03 € 15,59 (€ 56,12 / l)

Dostava do 09. listopada

ENZBORN Maslac za usne

ENZBORN Maslac za usne, 10 ml

  • intenzivna njega
  • bez mineralnih ulja
  • idealan za put
€ 3,59 € 3,99 (€ 359,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Ölmühle Solling Kokos i kakao maslac - balzam za usne

Ölmühle Solling Kokos i kakao maslac -​ balzam za usne, 5 g

  • za sve tipove kože
  • nježna tekstura
  • ne lijepi
€ 5,57 € 6,19 (€ 1.114,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil

Maharishi Ayurveda Radiant Skin Oil, 10 ml

  • revitalizirajuće
  • fin, blag miris
  • vrlo produktivno
€ 20,69 € 22,99 (€ 2.069,00 / l)

Dostava do 09. listopada

KUMARI Moisturizing Day Cream

KUMARI Moisturizing Day Cream, 50 ml

  • sa svježim sokom aloe vere
  • obogaćen hijaluronskom kiselinom i uljem jojobe
  • za svaki tip kože
€ 23,39 € 25,99 (€ 467,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Specijalna krema za suhu kožu

Sebamed Specijalna krema za suhu kožu, 50 ml

  • za posebno suhu kožu
  • s fitosterolima iz uljane repice
  • idealno kao dnevna njega
€ 7,46 € 8,29 (€ 149,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Home of Ayurveda somamed MP4 Sezamovo ulje sa začinskim biljem

Home of Ayurveda somamed MP4 Sezamovo ulje sa začinskim biljem, 15 ml

  • iz prirodne proizvodnje
  • jednostavna primjena
  • smanjen udio plastike
€ 2,78 € 3,09 (€ 185,33 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Krema za lice sa 2% vitamina E

Sebamed Krema za lice sa 2% vitamina E, 75 ml

  • za osjetljivu kožu
  • osjećaj njegovane kože
  • bogata formula
€ 6,56 € 7,29 (€ 87,47 / l)

Dostava do 09. listopada

Noćna krema Posebna njega Cvijet badema za nježnu kožu

Kneipp Noćna krema Posebna njega Cvijet badema za nježnu kožu, 50 ml

  • za suhu i osjetljivu kožu
  • za lice, vrat i dekolte
  • bogata formula
€ 8,45 € 9,39 (€ 169,00 / l)

Dostava do 09. listopada

Mein Teebaumöl - Krema za lice za poboljšanje tena

alkmene Mein Teebaumöl -​ Krema za lice za poboljšanje tena, 50 ml

  • idealno za nečistu kožu
  • sprječava nečistoće
  • s cink PCA
€ 5,66 € 6,29 (€ 113,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Krema za njegu Anti-Aging Exclusiv

Maharishi Ayurveda Krema za njegu Anti-​Aging Exclusiv, 50 ml

  • tekući kristali
  • anti-age
  • za svakodnevnu primjenu
€ 43,64 € 48,49 (€ 872,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Mein Teebaumöl - 3u1 čišćenje, piling i maska

alkmene Mein Teebaumöl -​ 3u1 čišćenje, piling i maska, 150 ml

  • za nečistu kožu
  • vegansko i bez mikroplastike
  • formula za dubinsko čišćenje
€ 6,11 € 6,79 (€ 40,73 / l)

Dostava do 09. listopada

Sebamed Matirajuća krema Clear Face

Sebamed Matirajuća krema Clear Face, 50 ml

  • za masnu i problematičnu kožu
  • s aloe verom i ekstraktom divljeg kestena
  • za svakodnevnu upotrebu
€ 7,46 € 8,29 (€ 149,20 / l)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazni kremasti piling

Dr. Töth Bazni kremasti piling, 200 ml

  • s uljem jojobe i badema
  • s mljevenim košticama maslina
€ 28,34 € 31,49 (€ 141,70 / l)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazična krema sa svjetlosnim kvantima

Dr. Töth Bazična krema sa svjetlosnim kvantima, 150 ml

  • za sve vrste kože
  • preporuča se i za maske za lice
  • alkalni, visokovrijedni sastojci
€ 45,89 € 50,99 (€ 305,93 / l)

Dostava do 09. listopada

Maharishi Ayurveda Krema za njegu PITTA Exclusiv

Maharishi Ayurveda Krema za njegu PITTA Exclusiv, 50 ml

  • kod crvenila
  • osjećaj zatezanja
  • suhoća
€ 39,14 € 43,49 (€ 782,80 / l)

Dostava do 09. listopada

Apeiron Ružina voda - vitalni sprej i tonik

Apeiron Ružina voda -​ vitalni sprej i tonik, 100 ml

  • osvježava i smiruje
  • čisti i bistri
  • nježno miriše
€ 14,03 € 15,59 (€ 140,30 / l)

Dostava do 09. listopada

SanaCare Sana HNO- i kapljice za oči

SanaCare Sana HNO-​ i kapljice za oči, 30 ml

  • u bočici od 30 ml s pipetom
  • voda - 99,7 ml
  • kuhinjska sol - 0,3 ml
€ 8,45 € 9,39 (€ 281,67 / l)

Dostava do 09. listopada

Kneipp Njega za usne Hydro njega

Kneipp Njega za usne Hydro njega, 4,70 ml

  • za meke usne
  • s vodenom metvicom i aloe verom
  • vodeni miris
€ 5,57 € 6,19 (€ 1.185,11 / l)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Hidratantna krema

Classic Ayurveda Hidratantna krema, 50 ml

  • aloe vera i neem
  • prirodna hidratacija
  • nježan miris
€ 30,14 € 33,49 (€ 602,80 / l)

Dostava do 09. listopada

APRICOT Beauty Jastučić za čelo s hijaluronom

APRICOT Beauty Jastučić za čelo s hijaluronom

  • njeguje zreliju kožu
  • od medicinskog silikona
  • za višekratnu upotrebu do 30 puta
€ 30,14 € 33,49

Dostava do 09. listopada

Alva FOR HIM - hidratantna krema

Alva FOR HIM -​ hidratantna krema, 60 ml

  • glađa koža
  • pruža hidrataciju
  • vrlo izdašno i povoljno
€ 14,03 € 15,59 (€ 233,83 / l)

Dostava do 09. listopada

Golden Tree Ageless

Golden Tree Ageless, 50 ml

  • za zrelu kožu
  • hidratizira kožu
  • za čvrst, gladak ten
€ 51,99 (€ 1.039,80 / l)

Besplatna dostava do 09. listopada

Mlijeko za čišćenje lica VATA-PITTA Exclusiv

Maharishi Ayurveda Mlijeko za čišćenje lica VATA-​PITTA Exclusiv, 200 ml

  • za čišćenje lica
  • blago i nježno
€ 21,14 € 23,49 (€ 105,70 / l)

Dostava do 09. listopada