Kneipp Kristali za kupku San o trešnjinom cvijetu, 60 g

Sol za kupanje s prirodnim eteričnim uljima

€ 1,59

(€ 26,50 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 60 g

Na stanju od 12. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 14. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • voćno-cvjetni miris
  • boji vodu u ružičasto
  • s ekstraktom trešnjinog cvijeta
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Kneipp Esencija za kupku - Čisto opuštanje, 100 ml

Kneipp Kristali za kupku San o trešnjinom cvijetu, 60 g € 1,59 (€ 26,50 / kg)
Kneipp Esencija za kupku - Čisto opuštanje, 100 ml € 4,69 (€ 46,90 / l)
Ukupna cijena: € 6,28
Opis

Kneipp kristali za kupku San o trešnjinom cvijetu pretvaraju vašu vodu za kupanje u nježnu ružičastu boju i daruju vašoj kupki voćno-cvjetni miris koji podsjeća na cvjetajuće trešnje. S visokokvalitetnim ekstraktom trešnjinog cvijeta i prirodnim eteričnim uljima, ovi kristali za kupku stvaraju predivan ambijent te vam omogućuju da na trenutak zaboravite svakodnevicu. Uživajte u ovom malom odmoru kod kuće.

Br. proiz. XOF-MUE-919471
Sadržaj: 60 g
EAN: 4008233179049
Br. proizvođača: 919471
Marke: Kneipp
Vrste proizvoda: Tuširanje i kupanje
Tip kože: Za svaki tip kože
Svojstva : BEZ silikonskog ulja, Vegansko, bez parafina
Za koga?: Posebno za žene
Sastojci (INCI)

Sodium Chloride, Parfum, Prunus Serrulata Flower Extract, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Geranyl Acetate, Polysorbate-20, Sodium Carbonate, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil, Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E), CI 16255

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Kneipp GmbH, Winterhäuser Str. 85, 97084, Würzburg, Njemačka, www.kneipp.com/de_de/home

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Kneipp Kristali za kupku San o trešnjinom cvijetu

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder