Ukusni voćni müsliji

Filtriranje i sortiranje

Cijena Marke Alergeni Svojstva
Filteri

Voćni müsli: 29 proizvoda

BioKing Crunchy Bio

BioKing Crunchy Bio, Hrskave bobice (375 g)

  • sa zobenim pahuljicama
  • prirodna slatkoća
€ 7,82 € 8,69 (€ 20,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

Rapunzel Organski voćni müsli

Rapunzel Organski voćni müsli, 750 g

  • aromatično i slatko
  • bez dodanog šećera
  • najmanje 40% udjela voća
€ 6,20 € 6,89 (€ 8,27 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Premium organski hrskavi muesli

BioKing Premium organski hrskavi muesli, Malina (375 g)

  • pažljivo pečeni muesli
  • sa sušenim voćem i orasima
€ 5,93 € 6,59 (€ 15,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski Bircher muesli

Alnatura Organski Bircher muesli, 500 g

  • od cjelovitih žitarica
  • aromatično, voćno i slatko
  • s prženim bademima i lješnjacima
€ 4,40 € 4,89 (€ 8,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski voćni müsli

Alnatura Organski voćni müsli, 750 g

  • 40% voća
  • od cjelovitih žitarica
  • s grožđem i marelicama
€ 5,12 € 5,69 (€ 6,83 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski müsli od bobičastog voća

Alnatura Organski müsli od bobičastog voća, 750 g

  • integralne zobene pahuljice i bobičasto voće
  • bez dodanog šećera i s visokim udjelom vlakana
  • 100% organski i veganski
€ 6,02 € 6,69 (€ 8,03 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski muesli "Hrskavi medvjedić"

Alnatura Organski muesli "Hrskavi medvjedić", 375 g

  • integralne pahuljice, bobičasto voće i čokolada
  • bogato vlaknima i stvara osjećaj sitosti
  • bez grožđica, malo cimeta
€ 3,59 € 3,99 (€ 9,57 / kg)

Dostava do 09. listopada

Organske crunchy zobene pahuljice i šumsko voće

Alnatura Organske crunchy zobene pahuljice i šumsko voće, 375 g

  • hrskavo pečeno
  • od cjelovitih zobenih pahuljica
  • s mješavinom šumskog voća
€ 4,31 € 4,79 (€ 11,49 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnatura Organski proteinski müsli

Alnatura Organski proteinski müsli, 350 g

  • integralne pahuljice, bobičasto voće i sjemenke
  • visok sadržaj proteina i vlakana
  • zaslađen koncentratom soka od datulja
€ 4,13 € 4,59 (€ 11,80 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Bio muesli s bobičastim voćem

BioKing Bio muesli s bobičastim voćem, 375 g

  • dvostruko veći udio bobičastog voća
  • svježi, voćni sastojci
  • idealno za doručak
€ 5,03 € 5,59 (€ 13,41 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-Crunchy-Love

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-​Crunchy-​Love, 500 g

  • hrskave zobene pahuljice
  • obogaćeno s burbon vanilijom
  • bez orašastih plodova i grožđica
€ 8,72 € 9,69 (€ 17,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Layenberger High Protein Crunchy Muesli

Layenberger High Protein Crunchy Muesli, Jabuka-​cimet (375 g)

  • s najmanje 25 % proteina
  • visok udio vlakana
  • bez GMO-a i vegansko
€ 5,12 € 5,69 (€ 13,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Vitalmüsli Bio

BioKing Vitalmüsli Bio, 375 g

  • voćni muesli užitak
  • mješavina žitarica
  • sa suhim voćem, sjemenkama i orasima
€ 6,20 € 6,89 (€ 16,53 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio muesli - jabuka i med

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio muesli -​ jabuka i med, 500 g

  • mješavina integralnih pahuljica
  • obogaćeno komadićima jabuke
  • bez grožđica i orašastih plodova
€ 8,72 € 9,69 (€ 17,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio nezaslađeni muesli s bobičastim voćem

Allos Bio nezaslađeni muesli s bobičastim voćem, 500 g

  • vegansko
  • 100 % integralne pahuljice
  • bez dodanog šećera
€ 5,30 € 5,89 (€ 10,60 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio klasik Hildegardin muesli od pira

Allos Bio klasik Hildegardin muesli od pira, 500 g

  • bez dodanog šećera
  • s grožđem, višnjama i kruškom
  • usklađeni začini
€ 6,65 € 7,39 (€ 13,30 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio osnovni muesli s amarantom

Allos Bio osnovni muesli s amarantom, 375 g

  • s 20 % amaranta
  • 100 % integralne pahuljice
  • slatkoća od meda i sirupa od agave
€ 5,12 € 5,69 (€ 13,65 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio klasik Bircher muesli

Allos Bio klasik Bircher muesli, 650 g

  • 100 % integralne pahuljice
  • visok udio dijetalnih vlakana
  • s ekspandiranim amarantom
€ 6,65 € 7,39 (€ 10,23 / kg)

Dostava do 09. listopada

Alnavit Bio hrskavi muesli s bobičastim voćem

Alnavit Bio hrskavi muesli s bobičastim voćem, 300 g

  • obogaćeno s 5 vrsta bobičastog voća
  • bez glutena i vegansko
  • hrskavo pečena zob
€ 4,76 € 5,29 (€ 15,87 / kg)

Dostava do 09. listopada

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-borovnica-Crunchy

ZAGLER MÜSLIBÄR Bio-​borovnica-​Crunchy, 500 g

  • hrskavi muesli s borovnicama
  • s burbon vanilijom
  • bez orašastih plodova i grožđica
€ 8,72 € 9,69 (€ 17,44 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio hrskavi amarant s bobičastim voćem (Crunchy Beere)

Allos Bio hrskavi amarant s bobičastim voćem (Crunchy Beere), 400 g

  • 100 % integralne pahuljice
  • bez palminog ulja
  • s rižinim hrskavcima
€ 6,11 € 6,79 (€ 15,28 / kg)

Dostava do 09. listopada

BioKing Organski voćni muesli

BioKing Organski voćni muesli, 500 g

  • za doručak ili kao topping
  • s grožđicama, marelicama, datuljama i bananama
€ 5,12 € 5,69 (€ 10,24 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio Hof-Granola s bobičastim voćem

Allos Bio Hof-​Granola s bobičastim voćem, 300 g

  • prirodni sastav
  • prženi muesli s 3 % mješavine bobičastog voća
  • alternativno zaslađeno
€ 5,12 € 5,69 (€ 17,07 / kg)

Dostava do 09. listopada

Classic Ayurveda Müsli fruity - Pitta, bio

Classic Ayurveda Müsli fruity -​ Pitta, bio, 450 g

  • visok udio voća s mangom i ananasom
  • plemenita mješavina ruža i različka
  • s pirovim flipsom i ljuskicama psylliuma
€ 8,18 € 9,09 (€ 18,18 / kg)

Dostava do 09. listopada

Bio muesli s amarantom i bobičastim voćem

Allos Bio muesli s amarantom i bobičastim voćem, 375 g

  • 100 % cjelovito zrno
  • s jagodama i kupinama
  • zaslađeno medom
€ 6,56 € 7,29 (€ 17,49 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio muesli s amarantom i voćem

Allos Bio muesli s amarantom i voćem, 1,50 kg

  • 100 % cjelovito zrno
  • sa sušenim voćem
  • zaslađeno medom
€ 17,27 € 19,19 (€ 11,51 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio nezaslađeni proteinski muesli

Allos Bio nezaslađeni proteinski muesli, 450 g

  • sa sojinim pahuljicama
  • 100 % integralne pahuljice
  • vegansko i bez dodanog šećera
€ 5,30 € 5,89 (€ 11,78 / kg)

Dostava do 09. listopada

Allos Bio hrskavi amarant čisti (Crunchy Pur)

Allos Bio hrskavi amarant čisti (Crunchy Pur), 400 g

  • 100 % integralne pahuljice
  • bez palminog ulja
  • s rižinim hrskavcima
€ 5,03 € 5,59 (€ 12,58 / kg)

Dostava do 14. listopada

Berglöwe Müsli Energy Bio

Berglöwe Müsli Energy Bio, 500 g

  • sa sjemenkama chia i konoplje
  • uravnotežena mješavina zobenih pahuljica
€ 6,65 € 7,39 (€ 13,30 / kg)

Dostava do 09. listopada