Govinda Goviosid sladilo, 400 g
Najviša premium kvaliteta
€ 14,59
(€ 36,48 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kristalni granulat
- s prirodnim šećernim alkoholom
- niskokalorično
Opis
Visokokvalitetni koncentrat Stevia rebaudiana s eritritolom kao nosačem.
- Goviosid je kristalni granulat i sastoji se od mješavine steviol glikozida rebaudiozida-A 97 %, najkvalitetnije i najneutralnije komponente lista stevije, i prirodnog šećernog alkohola eritritola. Eritritol ima istu kristalnu strukturu kao šećer, isti volumen i težinu. Slatkoća iznosi oko 60 % u usporedbi s konzumnim šećerom.
- Eritritol, u usporedbi s drugim šećernim alkoholima poput sorbitola, maltitola, laktitola i izomalta, nudi prednost posebno visoke probavne tolerancije od oko 1 g/kg tjelesne težine.
- Neutralni granulat, proizveden iz biljnih izvora poput krušaka, grožđa ili dinja
- Glikemijski indeks od 0 (šećer 90, zaslađivači 18)
Primjena:
Za zaslađivanje kave i čaja, vrlo pogodno za pečenje.
| Br. proiz. | XAY-GOV-H129 |
|---|---|
| Sadržaj: | 400 g |
| EAN: | 4038507003909 |
| Br. proizvođača: | H129 |
| Marke: | Govinda |
| Vrste proizvoda: | Zaslađivači |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Šećer i zaslađivači |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 8 / 2 kj / kcal |
| Masti | <0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 0,3 g |
| od toga Šećer | 0,3 g |
| | 0,1 g |
| Sol | <0,1 g |
Sirovine
eritritol, 2 % steviol glikozidi
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Govinda Natur GmbH, Joseph-Monier-Straße 12, 67433, Neustadt an der Weinstraße, Njemačka, www.govinda-natur.de |
|---|