KLEAN LABS Paket napajanja, 1 Set
Trio dodataka prehrani za sportaše i ljubitelje fitnessa
€ 129,97 € 147,47 -12%
(€ 89,63 / kg, Sve cijene sa PDV-om.
Značajke i prednosti
- 1x L-glutamin prah (KyowaQuality®), 500g
- 1x MSM prah, 500g
- 1x Kreatin prah Creavitalis®, 450g
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Sportašima je potrebna dodatna doza hranjivih tvari, minerala i aminokiselina kako bi podržali učinkovitost treninga i opskrbu energijom. Power Bundle je trio koji se sastoji od:
- L-glutamin prah (KyowaQuality®) - kao čista, neesencijalna aminokiselina
- MSM prah - sadrži 5 g čistog MSM-a (metilsulfonilmetana - organski vezanog sumpora) po mjerici
- Kreatin prah Creavitalis® - kreatin monohidrat za brzu opskrbu energijom
| Br. proiz. | SPE0002 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1.450 g |
| Marke: | KLEAN LABS |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića, Definicija mišića |
| Vrijeme korištenja: | uz obrok |
| Minerali: | Sumpor |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Minerali i elementi u tragovima, Aminokiseline |
| Svojstva : | Bez GMO, Vegansko, Vegetarijansko |
| Aminokiseline: | L-kreatin, L-glutamin |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati na hladnom i suhom mjestu |
| Dobro za: | Zglobovi i kosti, Kosa, Koža, Želudac i crijeva, Mišići, Nokti |
Sastav
MSM prah
| Sastav | po dnevnoj dozi/porciji (5 g) |
|---|---|
| OptiMSM®[1] | 5 g |
- OptiMSM® je registrirani zaštitni znak tvrtke Bergstrom® Nutrition.
L-glutamin prah (KyowaQuality®)
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (5 g)[1] |
|---|---|
| L-glutamin | 5 g |
- 1 jušna žlica
Kreatin prah Creavitalis®
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (3 g)[1] |
|---|---|
| Kreatin-monohidrat | 3 g |
- 1 ravna jušna žlica
Sirovine
MSM prah
metilsulfonilmetan
L-glutamin prah (KyowaQuality®)
L-glutamin[1]
- KyowaQuality® i KQ logotip su registrirani zaštitni znakovi tvrtke KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.
Kreatin prah Creavitalis®
kreatin monohidrat