Golden Tree Omega 3-TG, 60 Gel-kapsule
S 40 % EPA i 20 % DHA
€ 28,49
(€ 284,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- prirodni koncentrat ribljeg ulja
- visoka apsorpcija
- s vrijednim omega-3 masnim kiselinama
Opis
Omega 3-TG brenda Golden Tree prirodni je koncentrat ribljeg ulja u obliku triglicerida, kako bi ga tijelo moglo što bolje apsorbirati. Nudi visoku koncentraciju omega-3 masnih kiselina (70 %) kao i EPA (40 %) i DHA (20 %). Još jedna prednost: meke kapsule ne izazivaju neugodno podrigivanje.
Primjena:
Uzmite 2 kapsule 1 put dnevno uz glavni obrok, nesažvakane, uz čašu vode.
| Br. proiz. | GT-gt-omega-3-sl |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 Gel-kapsule |
| EAN: | 6351317124878 |
| Br. proizvođača: | gt-omega-3-sl |
| Marke: | Golden Tree |
| Oblik prezentacije: | Gel kapsula |
| Vrijeme korištenja: | uz obrok |
| Esencijalne masne kiseline: | Omega-3 masne kiseline |
| Vrste proizvoda: | Masne kiseline |
| Opće informacije: | Ako ste trudni ili dojite, posavjetujte se s liječnikom prije uzimanja |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Oči, Pamćenje i koncentracija, Srce i krvožilni sustav |
Prehrambeni dodaci ne služe kao nadomjestak za zdravu i uravnoteženu prehranu. Čuvati na mjestima van dohvata djece.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (2 Softgela) |
|---|---|
| Riblje ulje | 2.000 mg |
| ukupne omega-3 masne kiseline | 1.400 mg |
| od toga EPA (eikozapentaenska kiselina) | 800 mg |
| od toga DHA (dokozaheksaenska kiselina) | 400 mg |
| od toga Other Omega-3 fatty Acids | 200 mg |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 2 Softgela |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 84 / 20 kj / kcal |
| Masti | 2 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Sirovine
Koncentrat ribljeg ulja[1], želatina (ovojnica kapsule), Ovlaživač (glicerin), voda
- enthält Triglyceride
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Golden Tree d.o.o., Alpska cesta 43, 4248, Lesce, Slovenija, www.goldentree.de |
|---|