Gengigel - proizvodi za oralnu higijenu

Dnevna podrška za zube i desni

Gengigel je marka specijalizirana za proizvode za oralnu higijenu, razvijena za podršku svakodnevnoj njezi zubi i desni. Formulacije su namijenjene redovitoj upotrebi i namijenjene su onima koji brinu o svom oralnom zdravlju, nudeći praktična rješenja koja nadopunjuju njihovu svakodnevnu rutinu oralne higijene. Gengigel proizvodi prikladni su za razne potrebe i dizajnirani su za dugotrajnu upotrebu.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Oblik prezentacije Alergeni Svojstva Za koga? Dobro za
Filteri

Gengigel: 8 proizvoda

Gengigel Pasta za zube

Gengigel Pasta za zube, 75 ml

  • s 0,06% hijaluronske kiseline
  • patentirana mukoadhezivna formula
  • prirodni sastojci bez SLS-a
€ 8,49 (€ 113,20 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Oral Gel Forte

Gengigel Oral Gel Forte, 8 ml

  • visok udio hijaluronske kiseline (0,8%)
  • precizna primjena zahvaljujući aplikatoru
  • veganski, bez glutena i šećera
€ 18,69 (€ 2.336,25 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Prvi zubići

Gengigel Prvi zubići, 20 ml

  • nježni zaštitni film s hijaluronskom kiselinom
  • veganski, bez alkohola i šećera
  • nježna njega za prve zubiće
€ 16,69 (€ 834,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel First Aid Oral Fluid

Gengigel First Aid Oral Fluid, 50 ml

  • spremno za upotrebu s mjernom čašicom
  • dobro prianjanje na usnu sluznicu
  • bez alkohola, vegansko i bez šećera
€ 18,89 (€ 377,80 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Oral Spray

Gengigel Oral Spray, 20 ml

  • precizna primjena prskanjem u usnu šupljinu
  • idealno za u pokretu i na putovanjima
  • vegansko, bez laktoze i glutena
€ 16,59 (€ 829,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Vodica za ispiranje usta

Gengigel Vodica za ispiranje usta, 150 ml

  • ravnomjerni zaštitni sloj u ustima
  • za svakodnevnu higijenu i desni
  • veganski, bez glutena i šećera
€ 17,89 (€ 119,27 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Oral Gel

Gengigel Oral Gel, 20 ml

  • nježna masaža za afte
  • zaštitni film s hijaluronskom kiselinom
  • veganski, bez glutena i šećera
€ 16,59 (€ 829,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Gengigel Forte vodica za ispiranje usta

Gengigel Forte vodica za ispiranje usta, 100 ml

  • film stvara zaštitni sloj za sluznicu
  • bez alkohola i klorheksidina
  • veganski, bez glutena i laktoze
€ 19,69 (€ 196,90 / l)

Dostava do 07. listopada