FutuNatura Bio ulje crnog kima, 250 ml
Hladno prešano bio ulje crnog kima
€ 17,09
(€ 68,36 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- 100% egipatsko ulje crnog kima
- nježno hladno prešano i nefiltrirano
- u praktičnoj bočici
Opis
Otkrijte bio ulje crnog kima marke Futunatura, dobiveno iz sjemenki pravog crnog kima (Nigella sativa). Ovo visokokvalitetno ulje dolazi iz certificiranog organskog uzgoja u Egiptu i dobiva se blagim hladnim prešanjem kako bi se optimalno sačuvala njegova prirodna svojstva.
Time dobivate nefiltrirano ulje sirove hrane, karakterizirano prepoznatljivim i intenzivnim okusom koji možete savršeno uklopiti u svoju svakodnevnu prehranu. Ovo ulje je svestran pratitelj u vašoj kuhinji, bilo da ga želite uživati samostalno ili ga koristiti u hladnim jelima poput salata i umaka. Dolazi u tamnoj staklenoj boci za optimalnu zaštitu od svjetlosti.
Preporuke za konzumaciju:
Konzumirajte 1-2 čajne žličice dnevno.
Možete ga uživati samostalno ili ga dodati u salate ili druga hladna jela.
| Br. proiz. | NARA-FN141 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 3830072112274 |
| Br. proizvođača: | FN141 |
| Marke: | FutuNatura |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Može sadržavati tragove: | H - Orašasti plodovi |
| Dobro za: | Kolesterol |
Sirovine
Crni kim - ulje[1]
- Aus zertifiziert ökologischem Anbau
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3768 / 900 kj / kcal |
| Masti | 99,8 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 16 g |
| od toga Jednostruko nezasićene masne kiseline | 25,5 g |
| od toga mehrfach ungesättigte Fettsäuren | 58,6 g |
| od toga LA (Linolsäure) | 55,6 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Be Healthy d.o.o., Ulica Mirka Vadnova 7, 4000 , Kranj, Slovenija, info@futunatura.si |
|---|