ESN Flexpresso Protein Coffee, 300 g
Proteini susreću kavu
€ 26,49
(€ 88,30 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kompleks proteina sirutke
- 23 g proteina po porciji
- s pravom kavom
Opis
Doživite uz Flexpresso brenda ESN savršenu kombinaciju visokokvalitetnih proteina sirutke i prave kave. Bilo toplo ili hladno – ova kremasta proteinska kava idealan je suputnik za vaš dan. Uživajte u 23 g proteina po porciji uz pravi užitak u kavi.
Proteini doprinose održavanju i povećanju mišićne mase. Osim toga, proteini doprinose održavanju normalnih kostiju.
Priprema i preporuka za konzumaciju:
Pomiješajte 30 g praha (1 lagano vrhom punu mjernu žlicu) s 250 ml hladne ili tople vode (maks. 60 °C) u shakeru i uživajte u svom Flexpressu.
Prema potrebi 1-2 porcije dnevno – primjerice ujutro ili oko treninga.
Savjet: Za posebno kremast okus možete koristiti i mlijeko ili biljnu alternativu. Imajte na umu da se time mijenjaju nutritivne vrijednosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-12022 |
|---|---|
| Sadržaj: | 300 g |
| EAN: | 4250519665603 |
| Br. proizvođača: | 12022 |
| Marke: | ESN |
| Ciljevi treninga: | Izgradnja mišića, Definicija mišića |
| Vrijeme korištenja: | Prije sporta, Nakon treninga |
| Vrste proizvoda: | Shake napitci, spirutein i protein |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Vrsta proteina: | proteini sirutke |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
89 % protein sirutke u prahu (koncentrat proteina sirutke, izolat proteina sirutke), 6,6 % instant kava, aroma, emulgator (lecitin (suncokret, soja[1])), zgušnjivač (Xanthan), sladilo (Sucralose, acesulfam-K)
- Izvori i omjer sadržanih lecitina mogu varirati ovisno o dostupnosti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g | po 30 g[1] |
|---|---|---|
| Energetska vrijednost | 1541 / 368 kj / kcal | 461 / 110 kj / kcal |
| Masti | 3,5 g | 1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,7 g | 0,5 g |
| Ugljikohidrati | 8,3 g | 2,5 g |
| od toga Šećer | 4,2 g | 1,3 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,8 g | 0,5 g |
| | 76 g | 23 g |
| Sol | 0,65 g | 0,2 g |
| kofein | 267 mg | 80 mg |
- 30 g praha u 250 ml vode
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| alanin | 4,9 g |
| arginin | 2,3 g |
| asparaginska kiselina | 11 g |
| cistein | 2,2 g |
| glutaminska kiselina | 18 g |
| Glicin | 1,7 g |
| histidin | 1,7 g |
| izoleucin | 6,3 g |
| Leucin | 10 g |
| lizin | 9,2 g |
| metionin | 2,1 g |
| fenilalanin | 3,1 g |
| prolin | 5,6 g |
| serin | 4,6 g |
| treonin | 6,7 g |
| triptofan | 1,5 g |
| tirozin | 2,8 g |
| valin | 5,7 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Fitmart GmbH & Co. KG, Werner-von-Siemens-Straße 8, 25337 , Elmshorn, Njemačka, www.esn.com |
|---|