DR. BRONNER'S ALL-ONE!

Biorazgradivi sapuni i proizvodi za osobnu njegu

Američki brend DR. BRONNER'S proizvodi proizvode za njegu tijela još od 1858. godine. Od tada se tvrtka naravno mijenjala i razvijala. Fokus je na proizvodnji biorazgradivih i prirodnih proizvoda za čišćenje i njegu tijela, kao i socijalni angažman. Čišćenje i njega u potpunosti u duhu prirode.

Filtriranje i sortiranje

Cijena Tip kože Svojstva Za koga?
Filteri

DR. BRONNER'S: 19 proizvoda

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun paprena metvica

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun paprena metvica, 60 ml

  • za svaki tip kože i kose
  • s eteričnim uljem
  • idealno ujutro
€ 4,89 (€ 81,50 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Sprej za higijenu ruku pepermint

DR. BRONNER'S Sprej za higijenu ruku pepermint, 60 ml

  • za sve tipove kože
  • sadržaj alkohola: 62%
  • savršeno kada ste u pokretu
€ 7,29 (€ 121,50 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Pasta za zube paprena metvica

DR. BRONNER'S Pasta za zube paprena metvica, 105 ml

  • nježno čišćenje i njega
  • 100% reciklirati
  • bez fluora
€ 11,49 (€ 109,43 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun lavanda

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun lavanda, 475 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • za tuširanje, pranje ruku i ostalo
  • s mirisom lavande
€ 19,69 (€ 41,45 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun ruža

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun ruža, 475 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • za tuširanje, pranje ruku i ostalo
  • s različitim uljima
€ 19,69 (€ 41,45 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun pepermint, Bio

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun pepermint, Bio, 355 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • čisti ruke, lice, tijelo i kosu
  • hidratizira
€ 18,59 (€ 52,37 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni blagi sapun za bebe

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni blagi sapun za bebe, 240 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • bez eteričnih ulja i mirisa
  • savršeno u svakodnevici
€ 12,49 (€ 52,04 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Tvrdi sapun lavanda

DR. BRONNER'S Tvrdi sapun lavanda, 140 g

  • za sve tipove kože i kose
  • s eteričnim uljem
  • prirodni sapun
€ 6,59 (€ 47,07 / kg)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun badem

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun badem, 60 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • pikantan, svjež miris
  • proizvedeno od prirodnih ulja
€ 4,89 (€ 81,50 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun citrus - naranča

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun citrus -​ naranča, 475 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • s eteričnim uljima
  • za tuširanje, pranje ruku i ostalo
€ 19,69 (€ 41,45 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun trešnjin cvijet

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun trešnjin cvijet, 60 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • predivan, cvjetni miris
  • napravljeno od ulja
€ 4,89 (€ 81,50 / l)

Dostava do 07. listopada

Sugarsoap tekući sapun neutralan bez mirisa, Bio

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun neutralan bez mirisa, Bio, 710 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • bez eteričnih ulja
  • kremasta konzistencija
€ 29,99 (€ 42,24 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun čajevac

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun čajevac, 710 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • začinski miris
  • all-in-one čišćenje
€ 29,99 (€ 42,24 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun eukaliptus

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun eukaliptus, 60 ml

  • 100% biorazgradivo
  • topao, oslobađajući miris
  • za tuširanje, pranje ruku i ostalo
€ 4,89 (€ 81,50 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun čajevac

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun čajevac, 475 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • osnovni recept od ulja
  • začinski miris
€ 19,69 (€ 41,45 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun sandalovina - jasmin

DR. BRONNER'S 18u1 prirodni sapun sandalovina -​ jasmin, 240 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • topao i drveni miris
  • sa svježom, cvjetnom nijansom
€ 12,49 (€ 52,04 / l)

Dostava do 07. listopada

DR. BRONNER'S Magic Balm Baby-Mild

DR. BRONNER'S Magic Balm Baby-​Mild, 60 g

  • za sve tipove kože
  • njeguje ruke, lice i tijelo
  • savršeno čak i po vjetru i vremenskim neprilikama
€ 14,59 (€ 243,17 / kg)

Trenutno nije dostupno

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun lavanda, Bio

DR. BRONNER'S Sugarsoap tekući sapun lavanda, Bio, 710 ml

  • za sve tipove kože i kose
  • čisti lice, ruke, tijelo i kosu
  • također idealno za djecu
€ 29,99 (€ 42,24 / l)

Trenutno nije dostupno

DR. BRONNER'S Set držača za sapun s čvrstim sapunom

DR. BRONNER'S Set držača za sapun s čvrstim sapunom

  • 1x magnetski držač za sapun
  • 1x Bar Soap Citrus-naranča, 140 g
€ 14,59

Trenutno nije dostupno