Svi proizvodi na temu otkiseljavanje

Filtriranje i sortiranje

Cijena Izdvajamo Marke Oblik prezentacije Svojstva
Filteri

Otkiseljavanje: 30 proizvoda

pure encapsulations Bazični prah plus s cinkom

pure encapsulations Bazični prah plus s cinkom, 200 g

  • s vrijednim mineralima i cinkom
  • dobra apsorpcija
  • bez aroma i boja
€ 23,39 € 25,99 (€ 116,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazična mješavina minerala

Dr. Töth Bazična mješavina minerala, 500 g

  • s važnim mineralima
  • bez umjetnih okusa i konzervansa
  • dobrog okusa
€ 43,19 € 47,99 (€ 86,38 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA

Dr. Töth Bazične mineralne kapsule LQA, 90 kapsule

  • s mineralnim
  • kalcij, kalij i magnezij
  • jednostavno doziranje kapsula
€ 30,59 € 33,99 (€ 470,62 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOJALL Makal

SOJALL Makal, 150 g

  • dolomitni prah
  • sadrži cink, kalcij
  • & magnezij
€ 25,64 € 28,49 (€ 170,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

SHAPE-LINE Bazna juha

SHAPE-LINE Bazna juha, 500 g

  • sa sirutkom
  • pogodno kao međuobrok
  • sadrži aminokiseline
€ 24,74 € 27,49 (€ 49,48 / kg)

Dostava do 09. listopada

SanaCare Balance OH- otopina

SanaCare Balance OH-​ otopina, Boca od plavog stakla, 1000 ml

  • heksagonalna struktura
  • autentično zahvaljujući SanaQuant® tehnologiji
  • energizira okolinu
€ 37,79 € 41,99 (€ 37,79 / l)

Dostava do 09. listopada

FITNE Health Care Alkalne kapsule (Basen Kapseln)

FITNE Health Care Alkalne kapsule (Basen Kapseln), 90 kapsule

  • optimizirano sokom od pšenične trave i ciklom
  • sa sekundarnim biljnim tvarima
  • 100 % vegansko
€ 13,79 € 22,99 (€ 217,17 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Töth Bazična mješavina minerala - limun

Dr. Töth Bazična mješavina minerala -​ limun, 200 g

  • napunjeno snagom sunca
  • originalno od Dr. Töth-a
€ 27,44 € 30,49 (€ 137,20 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Quick Basic bazični prašak

Amaiva Quick Basic bazični prašak, 90 g

  • visokokoncentriran bazični prašak
  • 100% biljni sastojci (vegan)
  • garantirano bez mliječnog šećera (laktoze)
€ 19,34 € 21,49 (€ 214,89 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bazični prah klasik

Dr. Ehrenberger organski i prirodni proizvodi Bazični prah klasik, 360 g

  • čisti prirodni proizvod
  • idealno i za djecu
  • s ekstraktom aloe vere
€ 41,99 (€ 116,64 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Probase

Burgerstein Probase, 150 tab.

  • minerali i elementi u tragovima
  • tablete otporne na želučani sok
  • pogodno za vegetarijance
€ 31,94 € 35,49 (€ 171,72 / kg)

Dostava do 09. listopada

SanaCare Sprej za njegu kože

SanaCare Sprej za njegu kože, 150 ml

  • za suhu, nadraženu i grubu kožu
  • prikladno i za vlasište
  • alkalni sprej za tijelo
€ 23,84 € 26,49 (€ 158,93 / l)

Dostava do 09. listopada

Home of Ayurveda somamed Alkalni prah

Home of Ayurveda somamed Alkalni prah, 120 g

  • pruža ciljanu podršku
  • s cinkom, kalcijem i magnezijem
  • 100% veganska formula
€ 18,44 € 20,49 (€ 153,67 / kg)

Dostava do 09. listopada

SOJALL Elektro

SOJALL Elektro, 1.000 ml

  • izvorska voda s prirodnom salamurem
  • prirodni elektroliti
  • vegansko i bez šećera
€ 37,79 € 41,99 (€ 37,79 / l)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Bio bazni muesli

Amaiva Bio bazni muesli, 1.000 g

  • prirodni bio sastojci
  • mješavina bogata vlaknima
  • brza priprema
€ 14,93 € 16,59 (€ 14,93 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Hepi čaj

Dr. Wunder Hepi čaj, 100 g

  • sa 12 biljaka
  • dijelom iz samonikle kolekcije
  • bez aroma i bojila
€ 15,59 (€ 155,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

Naturtheke GmbH Bazni prah s okusom limuna

Naturtheke GmbH Bazni prah s okusom limuna, 220 g

  • s kalijem, magnezijem i kalcijem
  • za svakodnevno uzimanje
  • dobra topljivost
€ 28,34 € 31,49 (€ 128,82 / kg)

Dostava do 09. listopada

Amaiva Quick Basic bazni čaj

Amaiva Quick Basic bazni čaj, 165 g

  • sa zelenim čajem i dragocjenim biljem
  • aromatični napitak
  • mate, đumbir i latice ruže i još mnogo toga
€ 15,65 € 17,39 (€ 94,85 / kg)

Dostava do 09. listopada

Burgerstein Probase prah

Burgerstein Probase prah, 400 g

  • podržava acidobazni metabolizam
  • lako se otapa
  • neutralnog okusa
€ 50,84 € 56,49 (€ 127,10 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Baza 5

Dr. Wunder Baza 5, 500 g

  • bazni prašak za otapanje
  • 5 mineralnih spojeva
  • veganski i bez aditiva
€ 60,49 (€ 120,98 / kg)

Besplatna dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Alkalni čaj

Dr. Wunder Alkalni čaj, 100 g

  • mješavina biljnog čaja
  • 24 odabrana sastojka
  • aromatična kombinacija
€ 16,99 (€ 169,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

SanaCare Balance H+ otopina

SanaCare Balance H+ otopina, Boca od prozirnog stakla, 1000 ml

  • kisela aktivna voda
  • pH-vrijednost od oko 2,5
  • prikladno i za ovlaživače zraka
€ 20,69 € 22,99 (€ 20,69 / l)

Dostava do 16. listopada

Nikolaus - Nature NN Bazni prah

Nikolaus - Nature NN Bazni prah, 200 g

  • svježi okus naranče
  • bez genetske tehnologije
  • prah se dobro otapa
€ 28,79 € 31,99 (€ 143,95 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Micro Base bazni prah

Anatis Naturprodukte Micro Base bazni prah, 360 g

  • iz organskog, mikroniziranog kalcijevog i magnezijevog citrata
  • Lactobacillus coagulans
  • s ekstraktom zelenog čaja
€ 37,79 € 41,99 (€ 104,97 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Baza 5 plus MSM

Dr. Wunder Baza 5 plus MSM, 180 kapsule

  • 5 mineralnih spojeva koji tvore baze
  • za kratkoročnu ili dugotrajnu upotrebu
  • s kalcijem, magnezijem i natrijem
€ 40,99 (€ 193,35 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kräuter Max Bazni prah

Kräuter Max Bazni prah, 320 g

  • bez šećera
  • s kalcijem, kalijem i magnezijem
  • neutralnog okusa
€ 46,34 € 51,49 (€ 144,81 / kg)

Dostava do 09. listopada

Dr. Wunder Reny Tee

Dr. Wunder Reny Tee, 100 g

  • 12 koordiniranih biljaka
  • s brusnicom i koprivom
  • za dugoročnu upotrebu
€ 16,99 (€ 169,90 / kg)

Dostava do 09. listopada

Kräuter Max Bazna mješavina biljnog čaja

Kräuter Max Bazna mješavina biljnog čaja, 100 g

  • bez dodataka aroma
  • bez pojačivača okusa
  • u vrećici s mogućnošću ponovnog zatvaranja
€ 14,21 € 15,79 (€ 142,10 / kg)

Dostava do 09. listopada

Saint Charles N°6 - Alkalni čaj - bio

Saint Charles N°6 -​ Alkalni čaj -​ bio, 50 g

  • nježan okus
  • organski uzgojeno bilje
  • s cvjetovima lipe
€ 12,95 € 14,39 (€ 259,00 / kg)

Dostava do 09. listopada

Anatis Naturprodukte Micro Base + aronija bazni prah

Anatis Naturprodukte Micro Base + aronija bazni prah, 360 g

  • iz organskog mikroniziranog kalcijevog i magnezijevog citrata
  • ne neutralizira želučanu kiselinu
  • s Lactobacillus coagulans
€ 37,79 € 41,99 (€ 104,97 / kg)

Dostava do 22. listopada