Cosmoveda Bio Masoor Dal Dhuli - crvena leća, oljuštena i prepolovljena, 1 kg
Crvena leća iz Indije!
€ 7,19
(€ 7,19 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- brzo se kuha
- prilog bogat proteinima
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Crvena leća blagog je, pomalo slatkastog okusa, posebno je bogata visokokvalitetnim proteinima (25 - 30 %) te se toplo preporučuje za vegetarijansku i vegansku prehranu. Leća ima kratko vrijeme kuhanja, tako da se curryji, jela od dala ili juhe mogu pripremiti vrlo brzo.
- Vrijeme namakanja: nema
- Vrijeme kuhanja: oko 20 - 30 minuta
Preporuka za primjenu:
Brzo se kuha bez namakanja i čini ukusan prilog bogat proteinima ili odličnu juhu.
| Br. proiz. | XAY-COS-132822 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kg |
| EAN: | 4032108132822 |
| Br. proizvođača: | 132822-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1516 / 362 kj / kcal |
| Masti | 2,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 54,9 g |
| od toga Šećer | 2,3 g |
| | 27,2 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Crvena leća[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Cosmoveda Bio Masoor Dal Dhuli - crvena leća, oljuštena i prepolovljena
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.