Cosmoveda Bio Kokum Churna, 100 g
Prah od plodova malabarskog tamarinda
€ 18,44 € 20,49 -10%
(€ 184,40 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- ayurvedski biljni prah
- s polifenolima
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Kokum (Garcinia indica) stablo je srednje visine s gustom krošnjom eliptičnih do duguljasto-kopljastih, tamnozelenih i sjajnih listova. Njegovi su plodovi veličine rajčice, smećkasti i žuto mramorirani, s iznimno masnim sjemenkama od kojih se dobiva kokum maslac. U ayurvedskoj se prehrani koriste plodovi i sjemenke. Prah sušenih plodova, fino i nježno samljeven (ispod 40 °C) u vlastitoj proizvodnji, potječe iz vlastitih indijskih i šrilankanskih Fair Trade i bio projekata tvrtke Cosmoveda.
- Opskrbljuje kiselim i slatkim okusima.
Preporuka za konzumaciju:
Uzmite 1 ravnu mjernu žličicu, poželjno podijeljenu u 2 porcije, s toplom vodom, između obroka. Dnevna doza sadrži oko 3,50 g biljnog praha sa 60,73 mg sekundarnih biljnih tvari* (polifenola).
| Br. proiz. | XAY-COS-123097 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032108123097 |
| Br. proizvođača: | 123097-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Biljni ekstrakti |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Dodaci prehrani, Mješavine začina (Churnas) |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
| Dobro za: | Želudac i crijeva, Probava |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Sirovine
prah ploda kokuma (Garcinia cambogia)[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Sastav
| Sastav | po 3,5 g |
|---|---|
| prah ploda kokuma (Garcinia cambogia) | 3,5 g |
| od toga polifenoli | 60,73 mg |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|