Cosmoveda Bio curry paste, Garam Masala Paste (175 g)
Kolekcija pasti za kuhanje!
€ 4,59
(€ 26,23 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- zapadnoindijske začinske paste
- za azijska i domaća jela
-
Bio certificirano -
Bez glutena
Opis
BIO Hot Madras Curry Paste
- Južnoindijska curry pasta s vatrenim začinima, rajčicom i češnjakom.
BIO Mild Goa Curry Paste
- Zapadnoindijska, blaga curry pasta iz regije Goa, s finim začinima, rajčicom i tamarindom, za pripremu ukusnih povrtnih curryja i jela s dalom.
BIO Garam Masala Paste
- Sjevernoindijska curry pasta sa začinima koji griju, rajčicom i lećom.
BIO Korma Curry Paste
- Bogata, kremasta curry pasta mogulske kuhinje s dragocjenim začinima, kokosovom kremom i rajčicom za pripremu ukusnih Korma jela.
BIO Tikka Curry Paste
- Poznata tandoori curry pasta s finim začinima, kokosovom kremom i rajčicom za mariniranje i pripremu manjih komada mesa (Tikka) u pećnici.
BIO Mild Curry Paste
- Mild Curry pasta osobito je prikladna za pripremu ayurvedskih i indijskih jela. Jednostavno je dodajte tijekom kuhanja i ukusan curry je gotov.
Napomena o čuvanju:
Nakon otvaranja čuvajte na hladnom i potrošite u roku od 2 tjedna.
| Br. proiz. | XAY-COS-117881 |
|---|---|
| Sadržaj: | 175 g |
| EAN: | 4032108117881 |
| Br. proizvođača: | 117881-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 619,56 / 147,98 kj / kcal |
| Masti | 11,9 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,8 g |
| Ugljikohidrati | 6,3 g |
| od toga Šećer | 1 g |
| | 2,8 g |
| Sol | 0,5 g |
Sirovine
voda, suncokretovo ulje, začini (Korijander[1], kim[1], crni papar[1], kurkuma[1], kardamom[1], Cimet[1], Nelken[1], luk[1], Ginger[1], asafoetida[1], Piskavica[1], Čili[1]), Pasta od rajčice[1], Crvena leća[1], Vinski ocat[1], Kamena sol, pasta od tamarinda[1], nerafinirani šećer od trske[1], djevičansko kokosovo ulje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|