Cosmoveda Bio crne chia sjemenke, 250 g
S 22 g proteina na 100 g sjemenki
€ 7,69
(€ 30,76 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- neutralnog okusa
- snažna sposobnost bubrenja
- podrijetlo: Meksiko
- bio certificirano
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Crne chia sjemenke imaju izvrsnu sposobnost bubrenja. Stoga ih možete koristiti kao dodatak u različitim jelima i pićima, kao što su:
- voćni shakeovi
- jogurt
- sokovi
- juhe
- salate
- muesli ili
- deserti
Osim toga, sjemenke se mogu pomiješati i s brašnom za pečenje kruha, peciva, pizza i kolača.
Preporuka za konzumaciju:
U skladu s Uredbom o novoj hrani (EZ) 258/97 i 2013/50/EU maksimalna dnevna doza iznosi 15 g.
| Br. proiz. | XAY-COS-150840-DE |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 g |
| EAN: | 4032108150840 |
| Br. proizvođača: | 150840-DE |
| Marke: | Cosmoveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Sjeme |
| Svojstva : | Bio certificirano, Fair Trade, Vegansko, Vegetarijansko |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Superfoods, Oraščići, sjemenke i koštice |
| Ponovno lansiranje proizvoda: | Zbog novog lansiranja proizvoda, pakiranje ili oznaka isporučenog proizvoda može se vizualno razlikovati od prikazane slike proizvoda. |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1989 / 475 kj / kcal |
| Masti | 33 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 26 g |
| Ugljikohidrati | 2,3 g |
| od toga Šećer | 0,5 g |
| | 22 g |
| Sol | 0,01 g |
Sirovine
chia sjemenke[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Cosmoveda e.K., Knappenweg 4, 01983, Freienhufen, Njemačka, www.cosmoveda.de |
|---|