Classic Ayurveda Zlatni slanutak kurkuma-chili, bio, 100 g
Prema ajurvedskoj recepturi
€ 4,09
(€ 40,90 / kg, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- posebno visok udio proteina
- pikantni snack za grickanje
- vegansko i bez dodanog šećera
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Slični proizvodi
Opis
Ako i vi volite pikantne grickalice, ovaj je proizvod upravo za vas. Hrskavo prženi slanutak obložen je nježnim slojem kurkume i chilija te ima prilično vatren okus. Jedno je sigurno: uz ove ljute zalogaje opuštanje uz Netflix je zajamčeno.
- vegansko
- bez glutena
- bez dodanog šećera
- 100 % prirodni sastojci
- prema ajurvedskoj recepturi
| Br. proiz. | XAY-AN-10017 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 4032582020554 |
| Br. proizvođača: | 10017 |
| Marke: | Classic Ayurveda |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike, Bez dodatka šećera |
| Ayurvedski proizvodi: | Hrana, Žitarice |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1348 / 322 kj / kcal |
| Masti | 6,7 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 1,1 g |
| Ugljikohidrati | 28 g |
| od toga Šećer | 2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 34 g |
| | 20 g |
| Sol | 2,8 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Amla Natur GmbH, Butterberg 3, 21279, Drestedt, Njemačka, www.amla.com |
|---|