Chellas Organic Fruit Bites - Šumsko voće, 75 g

Voćni međuobrok s bobičastim voćem

€ 4,59

(€ 61,20 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 75 g

Na stanju od 05. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do srijeda, 07. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • bez umjetnih dodataka
  • ručno proizvedeni u Austriji
  • prirodan okus
  • Vegansko Vegansko
  • Bez glutena Bez glutena
  • Bez laktoze Bez laktoze

Često naručeno zajedno sa Alnatura Bio brownie pločica od datulja, 34 g

Chellas Organic Fruit Bites - Šumsko voće, 75 g € 4,59 (€ 61,20 / kg)
Alnatura Bio brownie pločica od datulja, 34 g € 1,39 (€ 40,88 / kg)
Ukupna cijena: € 5,98
Opis

Chellas bio zalogaji od šumskog voća donose punu snagu bobičastog voća u praktičnom obliku: jagode, kupine, borovnice, maline i bobice bazge u kombinaciji s hrskavim indijskim oraščićima i voćnim brusnicama stvaraju intenzivan doživljaj okusa. Slatkoća potječe isključivo od voća, bez dodanog šećera, umjetnih dodataka i palmina ulja. Pažljivo su ručno proizvedeni u Austriji te oduševljavaju kvalitetom i prirodnim karakterom. Bilo u uredu, na putu ili tijekom putovanja, praktična vrećica za očuvanje svježine čini Chellas zalogaje idealnim svakodnevnim pratiteljem.

Br. proiz. XPI-CHE-SBB75_Waldfrucht
Sadržaj: 75 g
EAN: 9120097510129
Br. proizvođača: SBB75_Waldfrucht
Marke: Chellas
Oblici prehrane: Vegansko, Bez glutena, Bez laktoze
Alergeni: Bez glutena, Bez laktoze
Vrste proizvoda: Snack, Voće i sušeno voće
Svojstva : Vegansko, BEZ aroma, Bez pojačivača okusa
Može sadržavati tragove: E - Kikiriki, H - Orašasti plodovi, N - Sjemenke sezama
Sirovine

voćni pripravak (koncentrat voćnog soka (jabuka[1], 1,2 % maline)), 13 % Voćni pire (jagode[1], kupine[1]), 4,2 % koncentrati voćnih sokova (Bazga[1], borovnica[1]), prirodne arome, stabilizator (pektin), Starch[1], 9,2 % indijski oraščići[1], Dried, sweetened cranberries (5,5 % brusnice, Sok od jabuke[1]), Rižino brašno[1]

  1. iz biološke poljoprivrede
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1633 / 390 kj / kcal
Masti 4,7 g
  od toga Zasićene masne kiseline 0,9 g
Ugljikohidrati 84 g
  od toga Šećer 45 g
Balastne tvari / Vlakna 1,5 g
Bjelančevine 2,4 g
Sol 0,06 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Maias OG, Hauptstraße 31/2, 8311, Markt Hartmannsdorf, Austrija, info@chellas.at, www.chellas.at

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Chellas Organic Fruit Bites - Šumsko voće

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder