Biotta Bio Posni sok #2, 500 ml
Promišljena mješavina mrkve, bagremovih vlakana i đumbira
€ 5,03 € 5,59 -10%
(€ 10,06 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s dragocjenim vlaknima
- idealno za drugu polovicu dana
- vegansko
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ovaj je sok idealan za drugu polovicu dana. Sadrži odlična vlakna i doista je ukusan. Izvanredna kombinacija dviju različitih vrsta mrkve, bagremovih vlakana i dobre doze đumbira. Jeste li već probali?
- Vegansko
Preporuka za konzumaciju:
Proizvođač preporučuje da sok pijete polako i svjesno te da porcije soka rasporedite tijekom dana (npr. po jednu čašu od 2 dl). Uz sokove trebali biste popiti barem 1,5 do 2 litre nezaslađenog čaja ili vode. Za jedan dan posta nije potrebna nikakva daljnja priprema. Međutim, moglo bi biti korisno večer prije pojesti samo lagan obrok (npr. juhu od povrća) kako biste smanjili osjećaj gladi sljedeći dan.
Savjeti:
- Za optimalnu primjenu trebali biste izbjegavati kofein i nikotin tijekom dana posta.
- Prema potrebi, tijekom dana možete popiti i više soka od povrća.
- Svoj dan posta isplanirajte za miran dan u tjednu.
- Može se dogoditi da ćete imati nešto manje energije nego inače.
- Izbjegavajte intenzivne treninge ili sportove izdržljivosti.
- Laka tjelovježba u obliku šetnje ili joge savršena je za vaš posni dan.
- Obucite se malo toplije, lagana zimica sasvim je moguća.
- Uvečer si priuštite nešto lijepo čemu se možete radovati tijekom dana.
- Što kažete na opuštajuću masažu aromatičnim uljima ili ugodnu večer pred TV-om uz omiljeni film?
Koliko često trebam postiti?:
To ovisi isključivo o vama. Nije važno hoće li to biti jednom tjedno, svaka dva ili svaka četiri tjedna. Najvažnije je da vam svjesni, kratki odmor čini dobro. Proizvođač preporučuje uključivanje dana posta u svakodnevicu s određenom redovitošću.
Napomena:
Otvorite, čuvajte u hladnjaku i potrošite unutar 8 dana.
| Br. proiz. | GR-5644676 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500940912 |
| Br. proizvođača: | 5644676 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 130 / 31 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 5,8 g |
| od toga Šećer[1] | 5,6 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 3 g |
| | 0,5 g |
| Sol | 0,1 g |
| kalij | 190 mg |
- prirodno sadrži šećer
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|