Biotta Bio Classic Breuss sok od povrća, 500 ml
Proizvedeno prema originalnoj recepturi Rudolfa Breussa
€ 4,49 € 4,99 -10%
(€ 8,98 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izvor kalija
- pažljivo i svježe prerađeno
- sok od 672 g povrća
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ovaj Breuss sok od povrća sastoji se od kalija i raznih sokova od povrća. Sok je proizveden prirodnim putem, veganski je te je svježe i pažljivo dalje obrađen.
Sadrži 672 g povrća.
Napomena:
- Ne preporučuje se pretjeran i iscrpljujući post.
- Pasterizirani proizvod
| Br. proiz. | GR-4247878 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500948727 |
| Br. proizvođača: | 4247878 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 151 / 36 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 8 g |
| od toga Šećer | 6 g |
| | 1 g |
| Sol | 0,08 g |
Sastav
| Sastav | po 100 ml |
|---|---|
| kalij | 388 mg |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic Breuss sok od povrća
53 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 58 | (85%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 9 | (13%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (1%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
68 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 53 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.