Biotta Bio Classic suha šljiva, 500 ml
Za sve koji žele prirodno uživati u vlaknima
€ 7,19
(€ 14,38 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s prirodnim kalijem
- 100 % udio voća
- izvor vlakana
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Biotta suha šljiva 100 % je izravno prešani sok od ekoloških plodova dozrelih na suncu. Kombinira sočne ekološke šljive i ručno birane ekološke suhe šljive s ekološkim marelicama, ekološkim grožđem i ekološkim bobicama aronije. Ova odabrana kompozicija rezultira trpko-voćnim okusom, a istovremeno pruža prirodan izvor vlakana i kalija.
| Br. proiz. | GR-4520765 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500948734 |
| Br. proizvođača: | 4520765 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, potrošiti brzo nakon otvaranja |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 272 / 65 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,05 g |
| Ugljikohidrati | 13,5 g |
| od toga Šećer[1] | 12,2 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,1 g |
| | 0,3 g |
| Sol | 0,01 g |
- prirodno sadrži šećer
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic suha šljiva
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
2,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (50%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (50%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.