Biotta Bio Classic sok od šumske borovnice, 500 ml
Izravno prešani sok od šumskih borovnica s ekstraktom čaja i sirupom od agave
€ 10,39
(€ 20,78 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- čisti okus
- bez dodanog šećera i aditiva
- pažljivo prerađeno
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Doživite čisti okus prirode s Biotta izravno prešanim sokom od šumskih borovnica. Ovaj ekološki sok dobiva se od ručno ubranih šumskih borovnica koje rastu samoniklo pod strogo kontroliranim uvjetima. Pažljiv proces proizvodnje bez umjetnih dodataka čuva intenzivnu aromu malih, ukusnih bobica. Autentičan užitak u bobicama iz ekološkog uzgoja – isporučen izravno u bocu.
| Br. proiz. | GR-4247938 |
|---|---|
| Sadržaj: | 500 ml |
| EAN: | 7618500944590 |
| Br. proizvođača: | 4247938 |
| Marke: | Biotta |
| Oblik prezentacije: | Tekućina |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Gotovi napitci, prašak i sirup |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 255 / 61 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 15 g |
| od toga Šećer | 13 g |
| | 0,2 g |
| Sol | 0,03 g |
Sirovine
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Biotta GmbH, Turmstrasse 1, 78467, Konstanz, Njemačka, biotta.ch |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biotta Bio Classic sok od šumske borovnice
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,8 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 3 | (75%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (25%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.