BioTechUSA Zero Sauce, Kečap (350 ml)
Niskokalorični topping za tvoje obroke
Značajke i prednosti
- bez dodanog šećera i masti
- vrlo nizak energetski sadržaj
- bez glutena i laktoze
-
Bez šećera -
Bez glutena -
Bez laktoze
Slični proizvodi
Opis
Zero Sauce nudi vrlo dobar način za poboljšanje okusa Vaših jela, bez značajnog utjecaja na kalorijsku bilancu. Zahvaljujući formuli bez masti i šećera, prikladan je za uravnoteženu prehranu te za faze smanjenog unosa energije. Različiti okusi omogućuju svestranu primjenu u kuhinji.
Zbog svog sastava, umak je prikladan dodatak jelima od mesa, salatama ili prilozima. Budući da ne sadrži ni gluten ni laktozu, može se jednostavno uklopiti u različite planove prehrane. Praktična bočica za doziranje omogućuje čisto rukovanje i individualno porcioniranje prema Vašem osobnom ukusu.
Preporučena upotreba i čuvanje:
Konzumirajte umak po želji uz svoje obroke. Jedna porcija iznosi oko 5 ml. Prije upotrebe dobro protresti!
Nakon otvaranja čuvati u hladnjaku i potrošiti u kratkom roku.
| Br. proiz. | BIO-26008010100 |
|---|---|
| Sadržaj: | 350 ml |
| EAN: | 5999076233120 |
| Br. proizvođača: | 26008010100 |
| Marke: | BioTechUSA |
| Oblici prehrane: | Bez glutena, Bez šećera, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bez aspartama, Bez GMO, Bez šećera |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti, čuvati u hladnjaku nakon otvaranja |
Sirovine
voda za piće, ocat, 3 % Pasta od rajčice, zgušnjivač (celulozna guma, Xanthan, guar guma), Vlakna (Zitronenschale, kore limete), kuhinjska sol, začini, sredstvo za zakiseljavanje (Acidum Lacticum (mliječna kiselina), limunska kiselina), začini (Korijander), ekstrakt crne mrkve, Bojilo (koncentrat karotenoida), konzervans (Kaliumsorbat), sladilo (Sucralose), aroma
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 54 / 13 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 1,8 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 1,9 g |
| | 0 g |
| Sol | 1,9 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | BiotechUSA Kft., Huszti út 60, 1033, Budapest, Mađarska, shop.biotechusa.at |
|---|