BioKing Voćni medvjedići veganski Bio, 150 g
Delicije za mlade i stare
€ 3,39
(€ 22,60 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- s 24% udjela voćnog soka
- bez umjetnih okusa
- sa šećerom iz cjelovite šećerne trske
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Za veganske voćne medvjediće koriste se samo voćni i povrtni sokovi koji sadrže prirodne sastojke. Uz to, recept je zaokružen sa šećerom iz cjelovite šećerne trske i jabučnim pektinom, tako da medvjedići imaju ugodan slatki okus.
| Br. proiz. | XAY-PL-102501 |
|---|---|
| Sadržaj: | 150 g |
| EAN: | 9120013233545 |
| Br. proizvođača: | 102501 |
| Marke: | BioKing |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Bez umjetnih aroma |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1344 / 321 kj / kcal |
| Masti | 0,1 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,1 g |
| Ugljikohidrati | 78 g |
| od toga Šećer | 57 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,9 g |
| | 0 g |
| Sol | <0,2 g |
Sirovine
Kukuruzni sirup[1], sirovi šećer od trske (nicht raffiniert)[1], pektin[2], koncentrat voćnog soka[1] (jabuka[1], naranče[1], Limun[1], crni ribiz[1], maline[1], Ananas[1]), limunska kiselina (E330)[3], natrijev citrat[4], bojila u obliku voćnih i biljnih iscrpina (buča[1], jabuka[1], Mrkva[1], alga, šafranika, Bazga[1]), prirodna aroma, suncokretovo ulje (Trennmittel)[1], karnauba vosak (Trennmittel)[1]
- aus kontrolliert ökologischem Anbau
- Geliermittel
- Säuerungsmittel
- Säureregulator
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Philipp Loicht Organic Food GmbH, Achenfeldweg 8, 6250, Kundl, Austrija, office@bioking.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za BioKing Voćni medvjedići veganski Bio
2 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.