Bioenergie Bio kestenovo brašno, 450 g
Napravljeno od najfinijih talijanskih kestena
€ 10,88 € 12,09 -10%
(€ 24,18 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sadrži kalij i magnezij
- idealno za pečenje i kao sirovi sastojak
- slatki orašasti okus
-
Bio certificirano -
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena
Opis
Slatki kesteni poznati su po svom slatkom, orašastom okusu. Kestenovo brašno, samljeveno u fini prah, dobra je bezglutenska alternativa za pečenje ili kao vezivno sredstvo. Brašno se može koristiti za izradu kruha, peciva ili za zgušnjavanje umaka ili juha. Također dodaje poseban okus vašim jelima.
Upotreba:
Jednostavno zamijenite 20% brašna u svom receptu kestenovim brašnom. Slatki okus također se dobro slaže sa žitaricama, shakeovima i jogurtom.
- Čuvati suho i zatvoreno, zaštićeno od topline i svjetlosti.
| Br. proiz. | XAY-BIO-078282 |
|---|---|
| Sadržaj: | 450 g |
| EAN: | 9004307078282 |
| Br. proizvođača: | 078282 |
| Marke: | Bioenergie |
| Oblik prezentacije: | Prašak |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Sirova / presna hrana |
| Alergeni: | Bez glutena |
| Vrste proizvoda: | Brašno |
| Svojstva : | Bio certificirano, Vegansko, Vegetarijansko, Uz manje plastike |
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1557 / 372 kj / kcal |
| Masti | 3,6 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,6 g |
| Ugljikohidrati | 74 g |
| od toga Šećer | 24 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 9,4 g |
| | 6,3 g |
| Sol | <0,01 g |
Sastav
| Sastav | po 100 g |
|---|---|
| kalij | 1.010 mg |
| | 67 mg |
Sirovine
kestenovo brašno[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Gerhard Wagner GmbH, Bergstraße 104, 7572 , Deutsch-Kaltenbrunn, Austrija, www.wagner.co.at/impressum |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Bioenergie Bio kestenovo brašno
3 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 4 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
4 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.
- Bez recenzija.