BIO PRIMO Organsko hladno prešano sezamovo ulje, 250 ml
Nježno ulje za rafiniranje i kuhanje
€ 4,04 € 4,49 -10%
(€ 16,16 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- blagi okus sezama
- azijska kuhinja i više
- hladna i topla jela
-
Vegansko -
Vegetarijansko
Opis
Ovo vrijedno hladno prešano sezamovo ulje impresionira svojim orašastim okusom sezama i svilenkastom teksturom. Preljevima za salate, umacima i marinadama daje finu aromu i blagu mekoću. Također obogaćuje topla jela poput juha ili umaka svojim blagim, ali karakterističnim svojstvima. Često se koristi u azijskoj kuhinji za prženje i pečenje - idealno za autentične recepte.
Napomena: Čuvati dalje od sunčeve svjetlosti, topline i vlage. Uvijek dobro zatvoriti! Ulje je vegansko.
| Br. proiz. | XPI-MM-99486 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 2200256292480 |
| Br. proizvođača: | 99486 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
| Napomena o skladištenju: | čuvati na hladnom, suhom i zaštićenom od svjetlosti |
Sirovine
100 % Sezamovo ulje[1]
- iz kontroliranog organskog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 3467 / 828 kj / kcal |
| Masti | 92 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 15 g |
| Ugljikohidrati | 0 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| | 0 g |
| Sol | 0 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Henry Lamotte Oils GmbH, Merkurstrasse 47, 28197 , Bremen, Njemačka, www.lamotte-oils.de/de |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za BIO PRIMO Organsko hladno prešano sezamovo ulje
4,7 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 2 | (66%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (33%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
3 ocjene
- Bez recenzija.