BIO PRIMO Organska voćna žvakaća guma (bez želatine), Voćna srca (100 g)
Ukusno i vrlo popularno
€ 1,69
(€ 16,90 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- razni voćni okusi
- bez laktoze i glutena
- vegansko
-
Vegansko -
Vegetarijansko -
Bez glutena -
Bez laktoze
Opis
Savršeni za one kada žudite za nečim slatkim, ovi gumeni bomboni imaju okus i boju voća i jednostavno su ukusni. Mekani i šareni, privlače mlade i stare podjednako, a ujedno ne sadrže želatinu, što ih čini prikladnima za one koji se pridržavaju veganske prehrane. Bomboni su zaslađeni austrijskim šećerom od repe te ne sadrže laktozu ni gluten.
Savjet: Budući da se ovi gumeni bomboni ne lijepe niti tope, odlični su i za djecu u pokretu.
Napomena: Čuvati na suhom mjestu, zaštićeno od topline i izravne sunčeve svjetlosti.
| Br. proiz. | XPI-MM-2140999560 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 g |
| EAN: | 2200277105172 |
| Br. proizvođača: | 2140999560 |
| Marke: | BIO PRIMO |
| Oblici prehrane: | Vegansko, Vegetarijansko, Bez glutena, Bez laktoze |
| Alergeni: | Bez glutena, Bez laktoze |
| Vrste proizvoda: | Hrana |
| Svojstva : | Vegansko, Vegetarijansko |
Sirovine
Glukosesirup[1], 34 % šećer od repe[1], pektin[2], kalijevi tartarati (E336)[3], natrijevi tartarati (E335)[3], limunska kiselina (E330)[4], breskva[5], grejp[5], jabuka[5], trešnja[5], lubenice[5], ribizi[5], Koncentrati voća i biljaka (crna mrkva, Mrkva, jabuka, crni ribiz, bobice bazge), kurkuma[5], karnauba vosak[6]
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
- Sredstvo za želiranje
- Regulatori kiselosti
- Zakiseljivač
- prirodna aroma
- Sredstvo za poliranje
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1361 / 325 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0,2 g |
| Ugljikohidrati | 79 g |
| od toga Šećer | 62 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 2,1 g |
| | 0 g |
| Sol | 0,21 g |
| laktoza | <0,01 |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | PEZ International GmbH, Eduard-Haas-Straße 25, 4050, Traun, Austrija, office@pez.at |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za BIO PRIMO Organska voćna žvakaća guma (bez želatine)
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 1 | (50%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
2 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.